İnovatif Düşünme Atölyesi – İzmir

HACK FOR GOOD – İNOVATİF DÜŞÜNME ATÖLYESİ

17-18 Mart 2017, İzmir

Geleceğini Tasarla Programı ve Uluslararası Girişimcilik Merkezi kapsamında düzenlenecek “İnovatif Düşünme Atölyesi 17 – 18 Mart 2017 tarihlerinde İzmir’de bulunan üniversitelerden girişimcilik konusunda kendini geliştirmek isteyen gençlerin katılımıyla gerçekleşecektir.

* Toplantıya 2 gün boyunca tam katılım göstermek zorunludur.

* Katılım ÜCRETSİZDİR.

SON BAŞVURU TARİHİ : 12 Mart 2017 Pazar

İnovatif Düşünme Atölyesi’nde sizleri neler bekliyor!

İnovatif Düşünme Atölyesi uygulaması geleceğin girişimcileri ve sosyal yenilikçileri için bir eğitim kursudur. Programda, problemin belirlenmesinden iş kurmaya kadar yenilikçinin kat edeceği yol canlandırılmıştır.

Günümüz sorunlarına çözüm üretmek için yenilikçi ve girişimcilere ihtiyaç vardır. İnovatif Düşünme Atölyesi, gençlerin girişimcilik becerilerinin arttırılması, aynı görüşte yenilikçilerle güçlü iletişim ağları kurmaları ve başarılı bir girişimci olmaları için fırsatlar yaratmaktadır. Kamp süresince güçlü araçlar yardımı ile karmaşık problemlerin harika iş fırsatlarına dönüştürülmesine yardımcı olunacaktır.

Uygulama süresince gençlerin takım halinde çalışıp, bir girişimcinin algısını anlayıp sosyal bir soruna yenilikçi bir çözüm bulmaları, fikrin somut bir prototipini ortaya çıkarmaları ve bu süreçte pratik yaparak deneyim kazanmaları hedeflenmektedir.

Başvuru ve süreçle ilgili her türlü sorunuz için huseyin@habitatdernegi.org veya bilge@habitatdernegi.org adreslerine mail atabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU