“İnovasyonla uçuyoruz” Fikir Yarışması

“İnovasyonla uçuyoruz” Fikir Yarışması

Türk Hava Yolları’nın yolcularına ve onların fikirlerine verdiği değeri gösteren “İnovasyonla uçuyoruz” kapsamında, siz de en yenilikçi havacılık fikirlerinizi 9 Aralık 2017-11 Şubat 2018 tarihleri arasında paylaşın, birbirinden değerli ödülller kazanma şansı yakalayın.

KATILIM KOŞULLARI

– Gönderilen fikirler, Türk Hava Yolları ve bağlı ortaklarına ait operasyonlar ile doğrudan ilgili olmalıdır.

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma şartı aranmaksızın, 18 yaşını dolduran herkes yarışmaya katılma hakkına sahiptir.

– Her aday, istediği sayıda fikirle yarışmaya katılabilir.

– Katılımcılar, yarışma kapsamında gireceği fikirlerin, Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı’nca uygulanmasından veya herhangi bir şekilde değerlendirilmesinden kaynaklanabilecek tüm mülkiyet haklarını Türk Hava Yolları A.O.’na devretmeyi peşinen kabul eder.

– Yarışmaya 9 Aralık 2017 Cumartesi, 08:00 ve 11 Şubat 2018 Pazar, 23:59 tarihleri arasında fikir gönderilebilir. Bu tarihten sonra gönderilen fikirler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

– Fikirler, Türk Hava Yolları A.O. bünyesindeki jüri tarafından değerlendirilecektir. Fikirler uygulanabilirlik ve marka değerine sağlayacağı fayda açısından değerlendirmeye alınır. Dereceye giren 3 fikir, yarışmanın tamamlandığı hafta içerisinde ilan edilecektir.

– Aynı fikir birden fazla katılımcı tarafından sisteme eklendiği takdirde, içerikler arasında hiçbir fark söz konusu değilse, fikrini daha önce giren katılımcının fikri değerlendirmeye alınacaktır.

– Fikir girişi esnasında yanlış bilgi veren veya sağladığı iletişim kanalları üzerinden kendisine ulaşılamayan katılımcılar, değerlendirme dışı bırakılarak varsa ödül haklarını kaybedecektir.

– Türk Hava Yolları A.O., yarışma esnasında katılımcı tarafından sağlanan iletişim kanalları üzerinden katılımcıyla herhangi bir konuda iletişime geçme hakkını saklı tutar.

– Burada yazılı şartların tamamını kabul etmeyen veya şartlara uygun davranmayan katılımcıların başvuru yapmaları halinde herhangi bir hak talebinde bulunmaları mümkün olmayacaktır.

– Her türlü soru, öneri ve değerlendirmeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-posta ile bildirilen fikirler yarışmaya dahil edilmeyecektir.