İNOVASYON ZİRVESİ’NDE SEN DE YERİNİ AL!

İnovasyon Zirvesi
İnovasyon Zirvesi

Yıldız Teknik Üniversitesi Gelişim ve İnovasyon Kulübü olarak bu sene ilk defa düzenlediğimiz İnovasyon Zirvesi 19 Şubat’ta YTÜ Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam’da!

Her biri sektöründe öncü firmaları ve alanında uzman konuşmacılarımızı katılımcılarla buluşturduğumuz etkinliğimizde konuşmacılarımız girişim hayatlarındaki tecrübelerini paylaşarak karşılaşılabilecek sorunlara ve dikkat edilmesi gereken konulara yolun başındayken ışık tutacak, inovatif fikirleri olanları bu alanda başarılı olmuş isimlerle buluşturacak.

Her şeyin hızla değişip geliştiği dünyada günceli yakalamak ve inovatif fikirleri dinleyip girişimcilik, startup, inovasyon konularında sektörünün öncüleriyle buluşmak için İnovasyon Zirvesi’nde sen de yerini al!

Daha fazla bilgi, çekiliş haberleri ve program akışı hakkında detaylar için Instagram’dan @ytugeik hesabımızı ve LinkedIn’den bizi takip etmeyi unutmayın.

 

19 Şubat Pazartesi

YTÜ Davutpaşa Tarihi Hamam

 

** “YTÜ Dışından” gelecek katılımcılarımızın katılım formunu doldurması gerekmektedir: https://forms.gle/R3JF47CLAzuPuBXL8

İnovasyon Zirvesi
İnovasyon Zirvesi