Innovation in Education

Innovation Education
Innovation Education

Innovation in Education

Innovation in Education etkinliğimiz ülkemizde de gelişmekte eğitim girişimciliği konusuyla üniversite öğrencilerini buluşturacaktır. Etkinliğimiz bu alanda üniversite öğrencilerini bilgilendirerek eğitim girişimcisi olma hayali taşıyan üniversite öğrencilerini eğitim girişimleriyle buluşturacaktır.

Etkinliğin amacı;

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu kuruluduğu günden bugüne yaptığı etkiniklerle girişimciliği ülke çapında yaygınlaştırmaya çalışmıştır.Girişimcilik ekosistemine katkı sağlamaya çalışarak bu alanda farkındalık yaratmayı kendine misyon edinmiştir. Bu misyonu göz önünde bulduran topluluğumuz girişimciliğin her koluna ilgi gösterip onları tanıtmaya çalışmaktadır.

Girişimciliğin önemli dallarından biri olan eğitim girişimciliği de günümüzde çeşitli inovasyonlarla gelişim göstermektedir. Bizler ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu olarak Innovation in Education etkinliğimizde eğitim girişimciliği konusunda farkındalık yaratarak üniversite öğrencilerini bilinçlendirmeyi ve eğitim girişimiciliği konusunda dikkat çekmeyi hedefliyoruz.

KATILIMCALIRIMIZ

1)Hocalara Geldik

Hocalara geldik, her biri alanında uzman bir ekibin bir araya gelerek oluşturduğu bir projedir.Hocalara geldik youtube kanalının birincil amacı öğrencinin maksimum fayda sağlayacağı ücretsiz ve kaliteli video içeriğe ulaşmasıdır.

2)Tonguç Akademi

O, derslerde anlamadığınız konuları anlamanıza yardımcı bir dost. O, en zor konularda elinizden tutan samimi bir arkadaş. O, yapamıyorum diye pes ettiğiniz durumlarda sizi arkanızdan destekleyen bir yardımcı. Evet o Tonguç Akademi.

3)Lala

Lala sene boyunca anlaşmalı yayınevlerinin soru bankalarından çözdüğünüz her testi her soruyu kontrol etmekte ve her konudaki başarı oranını kayıt altına almaktadır. günlük/haftalık/aylık veya herhangi bir zaman diliminde raporlamasını size ve opsiyonel olarak öğretmenleriniz sunmaktadır.

4)Endless Abroad

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 2004 yılından beri kişilerin eğitim, kariyer ve dil geliştirme amaçlı yurt dışı seyahatlerinde kolaylaştırıcı rol üstlenemiştir. Endless Abroad, gerek organizasyonel gerek ise operasyonel faaliyetlerde çizdiği rota doğrultusunda başarıyla ilerlemektedir.

ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu
30 Ekim Pazartesi 17:45 – 19:45 arasında
ODTÜ İİBF B Binası G111

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin