İngilizce Akademik Sözlü ve Yazılı Sunum Becerilerinin Geliştirilmesi

Değerli katılımcılar,

Sizleri 22-31 Ocak 2016 tarihleri arasında Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilecek olan “İngilizce Akademik Sözlü ve Yazılı Sunum Becerilerinin Geliştirilmesi” başlıklı proje kapsamında verilecek olan eğitimde görmekten mutluluk duyacağız. Proje, TÜBİTAK-2229 Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı çerçevesinde Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi önderliğinde gerçekleştirilecektir. Proje kapsamında eğitime katılacak olan lisansüstü öğrencilerinin İngilizce akademik sunum becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Önemli Not:

1- Proje TÜBİTAK BİDEB – 2229 – Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı tarafından desteklenmektedir. Bu sebeple etkinliğe kabul edilen katılımcıların ulaşım, konaklama, eğitim ve yeme-içme masrafları TÜBİTAK’ın belirlediği ölçütlere göre BİDEB tarafından karşılanacaktır.

2- Gereken şartları sağlamış olan asil ve yedek katılımcılara e-mail yoluyla bilgi verilecektir. 22-31 Ocak 2016 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan projeye katılmaya hak kazanan katılımcıların bu tarihler arasında çalıştıkları kurumlardan izin almaları kendi sorumluluklarındadır.

Saygılarımızla…

http://iasbg.akdeniz.edu.tr/tr