ING Hackathon

ING Hackathon

25-26 Kasım, Bilkent Cyberpark

Teknolojilerini Seç, Fark Yarat!

Geleceğin girişimcisi olduğunuzu düşünüyorsanız, hemen hazırlıklara başlayın!
Ekibinizi toplayın, projenizde kullanacağınız en az 2 teknolojiyi seçin, mentorlarımızın desteğiyle 24 saat içinde en iyi projeyi geliştirin, Cyberpark ve ING Bank ev sahipliğinde birbirinden özel ödülleri kazanın!

Ön Koşullar
Her takım en az 3 kişiden oluşmalıdır.
Takımlar verilen 14 teknolojiden en az 2’sini seçerek projelerini geliştirmelidirler. (Başka teknoloji kullanmayı düşünüyorsanız başvuru sırasında lütfen belirtin).
Katılımcılar 18 yaşından büyük olmalıdır.
ING Bank çalışanları, bu kişilerin birinci ve ikinci derece akrabaları, acenteler ve iş ortakları Hackathon’da yer alamayacaktır.
Katılımcılar, kendileriyle ilgili tam ve doğru bilgi vermekle yükümlüdür. Yanlış veya eksik katılımcı kayıt bilgileri, ING Bank tarafından başvurunun iptali ve kazanılan ödülün iptali hakkını doğurur.
Katılımcılardan, kendi ekipmanlarını (bilgisayar, uzatma kablosu, çoklu güç çıkışı vb.) ve geliştirme araçlarını yanlarında getirmeleri beklenecektir.
Katılımcılar, ING Bank Hackathon’da geliştirdikleri projelerinin özgün olduğunu, takımın organizasyon esnasındaki fikir ve analizler ile oluşturulduğunu; geliştirilen fikir/projenin daha önceki herhangi bir organizasyonda kullanılmadığını ve herhangi bir üçüncü şahıs/şirketin fikri mülkiyet hakkını ihlal etmediğini kabul etmektedir. Her bir katılımcı, organizatörleri ve ortaklarını, bu konuda üçüncü şahıslar tarafından ileri sürülebilecek her türlü yükümlülük, zarar veya açılabilecek davalara karşı tamamen ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın tazmin ve telafi etmeyi taahhüt eder.
Katılımcılar, projelerinde açık kaynak lisansları veya benzerleri çerçevesinde içerikleri kullanabilirler.

Hackathon Ödülleri

Birincilik 15.000 TL Teknosa Hediye Çeki
İkincilik 10.000 TL Teknosa Hediye Çeki
Üçüncülük 5.000 TL Teknosa Hediye Çeki

Etkinliğimiz Ankara,
Bilkent Cyberpark Binasında Gerçekleşecektir.
Cyberpark, Cyberplaza No:4/B Kat 1, Bilkent 06800 ANKARA