İmmünolojide Moleküller Sempozyumu

Sevgili İmmünologlar ve Moleküler Biyologlar,

Türk İmmünoloji Derneği ve Moleküler Biyoloji Derneği tarafından 18 – 21 Ekim 2018 tarihleri arasında Paloma Pasha Resort, Özdere, İzmir’de gerçekleştirilecek olan İmmünolojide Moleküller Sempozyumu’na sizleri davet etmenin gururunu yaşıyoruz.

İmmünoloji ve Moleküler Biyoloji alanlarındaki gelişmeleri tartışmak amacıyla iki derneğin katkıları ile düzenlenecek olan bu sempozyuma İmmünoloji ve Moleküler Biyoloji derneklerinin üyeleri ve bu alanda çalışan araştırmacıların katılımı beklenmektedir. İki derneği bir araya getirecek olan bu toplantıda araştırmacı ve öğrencilerimizin poster sunumlarında çalışmalarını tartışarak yeni iş birliklerine adım atılması hedeflenmektedir.

Doyurucu bir bilimsel ve sosyal program çerçevesinde hazırlanan bu sempozyum siz değerli meslektaşlarımızın katılımıyla başarıya ulaşacaktır.

İki derneğin iş birliği sonucu hazırlanan bu sempozyumda sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,
Düzenleme Kurulu adına

Sempozyum Tarihi
18-21 Ekim 2018

Sempozyum Yeri
Paloma Pasha Resort, Özdere – İzmir

Sempozyum Dili
Sempozyum dili Türkçe’dir.

Davet Mektubu
Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek Sempozyum davet yazıları organizasyon sekreteryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Sempozyum davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

Katılım Sertifikası
Sempozyuma kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Kayıt ve Danışma Masaları
Sempozyum merkezinde kayıt ve danışma masası 18 Ekim 2018 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 18-21 Ekim 2018 tarihlerinde 08:30 – 19:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Misafirlerimiz “D Event Turizm”personeli tarafından karşılanacaktır.

http://www.immunoloji.org