IMIS RISK INTELLIGENCE!

IMIS RISK INTELLIGENCE!

Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu tarafından her yıl düzenlenen ve Sabancı Üniversitesi’nin en büyük kariyer etkinliği olan IMIS (Industrial Engineering and International Summit), yepyeni konu ve konuşmacılarıyla 3-4 Mart’ta Sabancı Üniversitesi SGM’de!

Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan IMIS’18 in bu seneki konusu RISK INTELLIGENCE ! Türkiye’nin lider şirketlerinin C-level yöneticilerinin ağırlanacağı etkinlikte, konuşmalar yöneticilerin deneyimleri, başarıları ve bu başarıları gerçekleştirirken aldıkları riskler üzerine şekillenecek.

Seminerlerin haricinde fuaye alanındaki oyunlar, sürpriz yarışmalar ve hediyeler ile renklenecek olan etkinlikte katılımcılar birçok şirket ve C-level yöneticiyle iletişime geçerek kariyerleri için önemli adımlar atabilecekler. Ayrıca 3 Mart gecesi düzenlenecek olan partide doyasıya eğlenme fırsatı da katılımcıları bekliyor olacak.

Şehir dışından gelen katılımcılar için konaklamalı katılım seçeneğinin olduğu etkinlik hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek için suies.net i ziyaret edebilir veya iessabanci sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

IES Sabancı tarafından düzenlenen IMIS’18 RISK INTELLIGENCE, 3-4 Mart’ta Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi’nde!

Detaylı bilgi ve kayıt için:

Tüm sorularınız için ies@sabanciuniv.edu adresine mail atabilirsiniz.