İlkokul Masal Dünyam Resim yarışması

Masal Dünyam
Masal Resim yarışması

Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan MASAL OKULU PROJESİ salgın hastalık döneminde Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü Youtube kanalından öğrencilerle buluştu.

Düzce Masal Okulu projesine destek vererek masal anlatımı yapan 18 öğretmen ve gönüllü anlatıcılarımız anonim masallar okuyarak öğrencilerle buluştular. Çok beğeni alan masallarımız öğrencilerimiz tarafından keyifle dinlenmiş ve okullarımızda paylaşılmıştır.

Düzce Masal Okulu Youtube kanalında yayınlanan masallarımız için okul öncesi 5 ve 6 yaş ile ilkokul 1. sınıfları kapsayan Masal Dünyam Resim yarışması düzenlenmiş olup, yarışma başvuruları başlamıştır. Düzce Masal Okulu youtube kanalında yayınlanan masalları dinleyen öğrencilerimiz istediği masal ile ilgili resim yaparak yarışmamıza katılabilirler.

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ANADOLUMUZUN kültürel mirasını aktaran masallarımıza devam edeceğiz. Salgın hastalık süresince uzaktan eğitim ve canlı ders alan öğrencilerimizin bir nebze olsun güzel vakit geçirmesini ve bu sürede Anadolu’muzun Kültürel Mirasına katkıda bulunmak için masal anlatımlarımız devam edecektir.

Son başvuru 21 Nisan 2021

Sevgili öğrencilerimizi ve değerli velilerimizi masallarımıza davet ediyoruz.

Haydi buyurun masal dinlemeye….