İktisat Öğrencileri Kongresi 2013

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi olarak her yıl “İktisat Öğrencileri Kongresi” düzenlemekteyiz. Kongremiz başlangıçta ulusal düzeyle yapılırken, 2006 yılından itibaren uluslararası nitelik kazanmıştır. Bu yıl on altıncısını düzenlemekten büyük gurur duyduğumuz kongremiz 24-26 Nisan 2013 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecektir. Öğrencileri sınırlandırmamak ve yaratıcılıklarını geliştirmek amacıyla bu yıl da geçtiğimiz yılda olduğu gibi üst başlık belirlenmemiştir.

16. Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresinin açılış dersini verecek olan davetli konuşmacısı Yaşar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin değerli hocası Prof. Dr. Erinç Yeldan’dır.

Geçtiğimiz yıl kongremize içlerinde Almanya, Fransa, İtalya, İsveç, Romanya, Rusya, Cezayir, Tunus, Moğolistan, İran ve Hindistan üniversitelerin de bulunduğu farklı ülkelerden 160 bildiri özeti gönderilmiş bu bildiriler arasından 40 farklı üniversiteden 64 bildiri sunulmaya hak kazanmıştır. Ayrıca 20 bildirinin de poster bildiri şeklinde sunulmasına karar verilmiştir.

16. ULUSLARARASI İKTİSAT ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ’ ne yurtiçi ve yurtdışından tüm üniversite öğrencileri, kamu ve özel sektör temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve öğretim üyeleri davetlidir.

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
16. Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi
Organizasyon Komitesi

Çağrı Metni

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin