İktisadi İşletmelerde Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimlerdeki Uluslararası Yenilikler Konferansı

İktisadi İşletmelerde Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimlerdeki Uluslararası Yenilikler Konferansı

AUSSRE 2019, araştırmacıların, bilim adamlarının, mühendislerin ve akademisyenlerin, deneyimlerini, yeni fikirlerini ve Ekonomi, Ticaret ve Kalkınma’ın tüm yönleri hakkında araştırma sonuçlarını paylaşmalarını ve paylaşmalarını ve karşılaşılan pratik zorlukları ve benimsenen çözümleri tartışmayı hedeflemektedir. Konferans, her yıl, insanların Ekonomi, Ticaret ve Kalkınma ve ilgili alanlarda görüş ve deneyimlerini paylaşmaları için ideal bir platform haline getirecek.

Sözlü sunum
Katılan sözlü sunumlar soru ve tartışma için 5 dakika olmak üzere 15 dakika sürmektedir. Makale, yazar veya yazarlardan biri tarafından sunulmalıdır. Sözlü sunumlar ya dizüstü bilgisayarınız ya da oturum odasında bulunacak PC (Windows sistemi + Güç noktası) kullanılarak yapılmalıdır. Lütfen sunum dosyasına sahip dizüstü bilgisayarınız veya kalem sürücünüzle oturum odasına gelin. Her sunumun başlamasına yardımcı olacak bir gönüllü olacak.

Poster Sunumu
Posterin boyutunu sınırlamıyoruz ama 5ft * 2ft’den daha fazla yer kaplayacak kadar büyük olmamalı. Posterin kendi çıktılarını vermelisiniz. Yazılı veya ortak yazarlardan biri poster oturumunda tartışmalı ve hazır bulunmalıdır. Posterler konferans salonunda afişler sergilenecek.

Önemli tarihler:
Bildiri Gönderim Tarihi: 25 Aralık 2018
Kabul / Reddetme Bildirimi : Gönderimden itibaren bir hafta içinde
Tam Makale Sunumu: 25 Aralık 2018
Erken Kayıt: 10 Aralık 2018

Konferans Detayları
Konferans Tarihi: 05-06 Ocak 2019
Konferans Yeri: Holiday Inn Potts Puanı Sidney, Avustralya
Gönderme E-postası: ibsh@aussre.com
ISBN: 978-969-683-878-4

05-06 Ocak 2019
Mekan: Holiday Inn Potts Points Sidney, Avustralya