III. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu

Sempozyumu
Sempozyumu

III. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu

III. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu’nun Değerli Katılımcıları;
Sizleri 26-28 Ekim 2017 (www.asoscongress.com) tarihleri arasında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (www.ksu.edu.tr) ev sahipliğinde düzenlenecek olan III. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Sempozyum Afiş

III. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu’nda; nitelik açısından akademisyenlerin çalışmalarına ve araştırmalarına en üst düzeyde katkı sağlamak, disiplinlerarası çalışma ortamı oluşturmak hedeflenmektedir. Fırat Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlemiş olduğumuz I. Uluslararası Sosyal Bilimler sempozyumunun, ikincisi Alaaddin Keykubat Üniversitesi tarafından Alanya’da gerçekleştirilmiştir.Bu sempozyum özellikle sosyal bilimlerin her alanındaki sorunlar, gelişmeler ve değişmeler ile ilgili bir çalışma ortamı oluşturmayı önemsemektedir. Bu bağlamda sizleri sosyal bilimler alanında değişimleri, dönüşümleri, ilerlemeleri ve yenilikleri paylaşmak üzere Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesine (www.ksu.edu.tr) ve Kahramanmaraş’a davet ediyoruz.

Sempozyumda kabul edilen bildirilerin özetleri sempozyum özet kitabında yayınlanacak, bildirilerin tam metinleri ya yazarın seçeceği sempozyumu destekleyen uluslararası hakemli dergilerde hakem süreci tamamlandıktan sonra 2017-2018 yılları içerisinde ücretsiz yayınlanacak ya da isteyen yazarların bildiri tam metinleri(proceeding) elektronik/basılı kitap olarak yayınlanacak, tüm bildiriler Sobiad (Sosyal Bilimler Atıf Dizini) veritabanında indekslenecektir.

Konu başlıkları; Antropoloji, Arkeoloji, Batı Dilleri ve Edebiyatları, Beşeri Bilimler, Coğrafya, Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları, Dilbilim, Din Bilimleri, Din Eğitimi, Eğitim Bilimleri, Ekonomi, Felsefe, Finans, Gazetecilik ve Medya, Güzel Sanatlar, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İlahiyat, Temel Eğitim, Yüksek Öğretim, İşletme, Kadın Araştırmaları, Kamu Yönetimi, Kütüphanecilik, Maliye, Müze Çalışmaları, Müzik, Ortaöğretim Sosyal Alanlar Eğitimi, Ortaöğretim Fen ve Matematik Eğitimi, Psikoloji, Resim, Sağlık Bilimleri, Sinema-TV, Siyasal Bilimler, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Spor Bilimi ve Eğitimi, Tarih, Turizm Çalışmaları, Türk Dili ve Edebiyatı, Türk Halk Bilimi, Türkçe Eğitimi, Uluslararası İlişkiler ve sosyal bilimlerin diğer alanları da sempozyum kapsamında değerlendirilecektir.

Sempozyum kapsamında ayrıca uluslararası karma resim sergisi düzenlenecektir. Sempozyuma resim gönderen katılımcıların çalışmaları Seçici Kurul tarafından değerlendirilecektir. Kabul edilen çalışmalar sempozyum süresince sergilenecektir.Kabul edilen çalışmalar kongre merkezinde 26-28 Ekim 2017 tarihleri arasında sergilenecektir.Sergi için detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayınız.Sempozyuma resim göndermek isteyen katılımcılar resimlerini buraya tıklayarak gönderebilirler.

Sempozyum bünyesinde Poster sunumlara yer verilecektir. Poster sunum hazırlama kuralları için tıklayınız.

Davetimiz, sosyal bilimler alanında çalışma yapan yurt içinden ve yurtdışından tüm kişi ve kurumlar için geçerlidir. Tüm katılımcıların kendilerine önemli kazanımlar elde edeceği bir sempozyum olması dileğiyle…

Bildiri Özeti Gönderme Başlangıç: 05.06.2017
Bildiri Özeti Gönderme Bitiş: 25.08.2017
Kabul Edilen Bildirilerin İlanı: 28.08.2017
Kongre Kayıt ve Ödeme Son Tarih: 16.09.2017
Kongre Programını İlanı: 25.09.2017
Kongre Başlangıç Tarihi: 26.10.2017
Kongre Bitiş Tarihi: 28.10.2017

Sempozyum Düzenleme Kurulu

https://www.asoscongress.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

sixteen − 5 =