III. Uluslararası Katılımlı Eğitim Denetimi Kongresi

Katılımlı Eğitim Denetimi Kongresi
Mersin Üniversitesi – TEM-SEN 2–24 Haziran 2011

Değerli Katılımcılar,

Sizleri Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve TEM-SEN (Tüm Eğitimciler ve Eğitim Müfettişleri Sendikası) işbirliği ile 22–24 Haziran 2011 tarihlerinde Mersin’de düzenlenecek olan III. Uluslararası Katılımlı Eğitim Denetimi Kongresine davet ediyoruz.

Kongrenin ana teması, “Eğitim Deneticilerinin Yetiştirilmesi: Politikalar ve Uygulamalar” olarak belirlenmiştir. Konuyu, “Eğitim Deneticilerinin Hizmetöncesi ve Hizmetiçi Eğitimleri”, “Denetici Yetiştirme Sürecinde Karşılaşılan Problemler ve Öneriler”, “Eğitim Deneticilerinin Göreve Geçiş Süreci” ve “Denetici Yetiştirmede Yeni Yaklaşımlar” boyutlarında tartışmak üzere eğitim ve denetim gönüllülerini bir araya getirmek amaçlanmaktadır.

Kongre katılım koşulları, başvuru ve diğer bilgiler www.denetimkongre.org adresinde yer almaktadır. Katılımcılardan, kuramsal ve uygulamalı çalışmalarıyla “Eğitim Deneticilerinin Yetiştirilmesi” konusundaki sorunları incelemeleri ve bu sorunlara çözüm önerilerinin getirilmesine katkı sağlamaları beklemektedir. Mersin Üniversitesi ve TEM-SEN olarak sizleri, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış doğa, tarih, sanat ve kültür şehri Mersin’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu

III. Uluslararası Katılımlı Eğitim Denetimi Kongresi