III. Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı

III. Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı

Türkiye’nin Mühendisleri 16-17 Ekim’de Vodafone Park’ta

SAHADA MÜLAKAT VE İŞ-STAJ FIRSATLARI
İki gün süren fuar; mühendislik öğrencileri, yeni mezunlar ve kariyerinde yenilik arayan deneyimli mühendisler için önemli bir fırsat yaratıyor. Fuarda, sektörel gelişmeler, fırsatlar, ihtiyaç duyulan iş gücü profili ve merak edilen başka birçok konu firma yetkilileri tarafından aydınlatılıyor. Fuarı ziyaret eden genç mühendisler, sektörler ve firmalar ile ilgili detaylı bilgi edinip ilk elden öz geçmişlerini paylaşma fırsatı yakalıyor, kariyerleriyle ilgili önemli kazanımlar sağlıyor.

SİZİ BEKLEYEN ETKİNLİKLER
Tea & Talk

Yöneticilerin; genç yeteneklerle doğrudan iletişim kurması için, Vodafone Park localarında samimi bir etkileşim ortamı yaratıyoruz.

Atölye (Workshop) & Örnek Olay (Case Study) Çalışmaları

Firmaların belirlediği konulara ilgi duyan öğrenci ve mezunların katılımıyla Atölye Çalışmaları düzenleniyor. Pek çok yeni fikrin tartışıldığı beyin fırtınaları ve farklı uygulamalar için interaktif bir network ortamı oluşturuluyor. Örnek olay çalışmaları ile gerçek bir konu veya sorun ile ilgili grup çalışmaları yaparak kısa zamanda büyük etki bırakan ve çözüm alternatifleri üreten oturumlar düzenleniyor.

Etkinlik ücretsizdir.

KARİYER VE YETENEK YÖNETİMİ DERNEĞİ

Adres: Çobançeşme Mh. Sanayi Cd. No:44 Nishistanbul B-154 34197 Bahçelievler-İSTANBUL

Telefon1: 0212 603 66 49
Telefon2: 0542 650 70 30

E-posta: info@kyyd.org.tr

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: http://www.kyyd.org.tr/