III. İstanbul Hub Semineri

seminer
seminer

III. İstanbul Hub Semineri

Havayollarının Hava Kargo ve Lojistik Stratejileri Özyeğin Üniversitesi Tarafından Düzenlenen III. İstanbul HUB Semineri’ nde Tartışılacak

Özyeğin Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, havacılık sektörünün geleceğini mercek altına alan İstanbul HUB Semineri’nin üçüncüsüne ev sahipliği yapıyor. 27 Nisan’da Özyeğin Üniversitesi’nde gerçekleşecek seminerde havacılık sektörüne yön verenler, İstanbul’da inşası devam eden yeni havalimanı için hava kargo ve lojistik stratejilerini tartışacak.

Seminerde ayrıca yeni havalimanı ile birlikte dünya havacılığının yeni merkezi olmaya aday İstanbul’un, yolcu taşımacılığının yanı sıra kargo taşımacılığında da Asya ile Avrupa arasındaki aktarma merkezi olarak önemi değerlendiriliyor.

IATA Avrupa Bölgesi Kargo Müdürü Stephane NOLL, IGA Pazarlama Müdürü Abdullah NERGIZ, Antwerp Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Wouter DEWULF, MNG Havayolları Ticari Direktörü Hasan TASUS ve Yer Hizmetleri Direktörü Serkan EREN ile Türk Hava Yolları Kargo Başkan Yardımcısı Serdar DEMİR seminere konuşmacı olarak katılıyor.

Tarih: 27.04.2017
Saat: 13:00-18:00
Yer: AB1 Reşat Aytaç Oditoryumu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin