III. Eğitim ve Kariyer Günleri

III. Eğitim ve Kariyer Günleri

Eğitimdeki başarılarıyla İstanbul’un önde gelen ilçeleri arasında yer alan Bahçelievler İlçesi büyük bir organizasyona daha ev sahipliği yapıyor. Meslek tercihi ve kariyer planlamasında öğrencilerimize, velilerimize ve tüm katılımcılara ışık tutması amaçlanan; “III. EĞİTİM VE KARİYER GÜNLERİ” 26-27-28 Kasım 2017 tarihlerinde Bahçelievler Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Öncelikli lise öğrencilerine hitap eden bu organizasyonda, velilere de çeşitli seminerler düzenlenecek. Birçok önemli devlet-özel kurum ve kuruluşları bir araya getirilecek. Bir şölen havasında geçecek olan bu büyük organizasyona ünlü konuşmacılarla yapılan paneller ve söyleşiler damga vuracak! 3 gün boyunca katılan bütün ziyaretçilerimiz saat 09.00-17.00 arası fuarda yer alan stantları gezerek meslek ve kariyer hakkında istedikleri kadar detaylı bilgi edinebilecekler. Tüm Bahçelievler halkı davetli olup isteyen herkesin katılabileceği etkinliğimiz ÜCRETSİZdir.

Türkiye’de, hatta dünyada bir ilk olan Dünya Çocuk İnovasyon Ödülleri 2017, III. Kariyer Günleri kapsamında sahiplerini buluyor. Sponsorluğunu Elvan Group’unyaptığı ödüller, 26 Kasım Pazar günü saat 15:00’de Kocasinan Kongre Merkezi’nde verilecek.

30 İNOVATİF ÇOCUK ÖDÜL ALACAK!

Türkiye’in farklı illerinden ve farklı ülkelerden çocukları ödüllendiren Dünya Çocuk İnovasyon Ödülleri 2017’de 10 bin TL’lik büyük ödülü İstanbul’dan Eray Tokluk, “Deprem Erken Uyarı Sistemi” projesiyle kazandı. İstanbul il birincisi ise “Kendini kamufle eden bukalemun robot projesi” ile Arzum Ceren Toz oldu. 2017 ödüllerinde finale kalan bütün çocuklar ise aldığı puana göre altınlarla ödüllendiriliyor. Erzincan ve Muş gibi Anadolu illerinden de ödül kazanan 30 inovatif çocuğun başarı hikayesini dinlemek ve onlarla tanışmak için 26 Kasım Pazar günü saat 15:00’i sakın kaçırmayın!…

2018 ÖDÜLLERİ AÇIKLANACAK!…

Çocuk İnovasyonunu dünya çapında ödüllendirmeye devam edeceğini belirten Elvan Group, 2018 ödül planını da aynı gün açıklayacak.