II. Uluslararası Stratejik Araştırmalar Kongresi (ISRC 2017)

Kongresi
Stratejik Araştırmalar Kongresi

II. Uluslararası Stratejik Araştırmalar Kongresi (ISRC) 

Uluslararası Stratejik Araştırmalar Kongresinin  ikincisinin yapılmasına ilişkin (International Strategic Research Congress-ISRC2017) duyurumuzu sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Birincisini 2016 yılında düzenlediğimiz kongremiz, 7 ülkeden ve 37 üniversiteden yaklaşık 150 bildiri sunumu ile gerçekleşmiştir.  Kongremiz, farklı alanlarda çalışan akademisyenlerin, araştırmacıların ve lisansüstü öğrencilerin bilimsel çalışmaları ile bir araya gelmesi, güncel gelişmelerle ilgili bilgi ve deneyimlerin paylaşılması ve böylece disiplinler arası çalışmalara zemin hazırlanması amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Akademik Teşvik Yönetmeliği’ne uygun olarak düzenlenen ve bilimsel kurulda alanında uzman birçok yerli ve yabancı akademisyenin yer aldığı kongremiz, ulusal ve uluslararası farklı sorunlara yönelik çözümler üretilmesi, ekonomik, siyasi ve kültürel yakınlaşmanın arttırılması, yeni işbirliklerinin tesisi noktasında önemli rol oynayacaktır.

Kongremize, bilimsel çalışmaların sunulmasının yanı sıra özellikle bilime gönül vermiş genç bilim insanlarının bir araya getirilmesi, ortaya konulacak sorunların çözümünde lokomotif rol oynanması, ortak çalışma grupları oluşturulması misyonlarıyla yola çıkılmıştır.

Sizleri,  sonuçlarının ülkemize ve bilim dünyasına önemli katkılar sağlayacağını umut ettiğimiz, 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında Avantgarde Hotel/ Resort(Kemer)’ de düzenleyeceğimiz kongremizin ikincisinde  ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağız.

Detaylı bilgi için https://www.theisrc.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin