II. Ulusal Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresi

Değerli Katılımcılar

II. Ulusal Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresini, birçok medeniyetin merkezi ve tarihi İpek Yolu’nun kavşak noktası olan Aksaray şehrimizde düzenlemekten büyük mutluluk duymaktayız.

Kongre, bu alanda çalışan araştırmacı, akademisyen ve paydaşların bilgi, deneyim ve birikimlerini paylaşabilecekleri bir platform olacaktır. Kongremize yapacağınız katkıdan dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım.

Kongrede buluşmak dileğiyle.

Prof. Dr. Mustafa ACAR
Aksaray Üniversitesi Rektörü
Kongre Onursal Başkanı

Kongre Hakkında

Değerli Katılımcılar,

II. Ulusal Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresi, “Sürdürülebilir Kalkınma İçin Kentsel Lojistik ve Lojistik Merkezler” teması ile Aksaray Üniversitesi ve Lojistik Derneği (LODER) işbirliği ile 16-18 Mayıs 2013 tarihlerinde Aksaray’da düzenlenecektir. Kongre, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi konularında mesleki ve bilimsel gelişime katkıda bulunmak, konuyla ilgili akademisyen ve profesyonelleri bir araya getirerek, görüş alışverişinde bulunmalarını sağlamak amacıyla düzenlenmektedir. Ayrıca, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanında ülkemizin sorunlarına yönelik araştırmalar yapılarak sonuçlarının paylaşımı da önemli kongre hedeflerinden biridir. Kongrede, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi konusunda geniş bir yelpazede çeşitli mesleki ve bilimsel sunumların yanı sıra özel ve davetli konuşmacıların sunumlarına ve bazı özel oturumlara yer verilecektir.

Bilimsel sunumların yanı sıra sosyal program ile zenginleşecek olan “II. Ulusal Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresine” değerli katkılarınızı ve katılımınızı beklemekteyiz.

Kongrede sunulan tüm bildiriler kongre kitabında yer alacak ve seçilen bildiriler LODER Lojistik Dergisinde yayınlanacaktır.

Saygılarımızla.
Kongre Düzenleme Kurulu

Kongre Takvimi
Bildiri Özeti Son Gönderme Tarihi 4 Şubat 2013
Kabul Edilen Bildiri Özetlerinin Duyurulması 18 ŞUbat 2013
Tam Metin Bildiri Son Gönderme Tarihi 1 Nisan 2013
Kabul Edilen Tam Metin Bildirilerin Duyurulması ve Hakem Görüşlerinin Yazarlara İletilmesi 8 Nisan 2013
Revize Tam Metin Bildiri Son Gönderme Tarihi 15 Nisan 2013

» Davetli Konusmacılar
» Bildiri Konuları
» Kongre Takvimi
» Kongre Programı
» Özet ve Tam Metin Gönderme
» Kayıt ve Katılım
» Konaklama
» Sosyal Program
» İletişim

İletişim
Aksaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Adana Yolu Üzeri E-90 Karayolu
7. Km Merkez Kampüs 68100 Aksaray
E- Posta
[email protected]
[email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin