II.REKLAM SEMPOZYUMU

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetim Genel Müdürlüğü – Reklam Kurulu  işbirliğiyle, Reklamverenler Derneği, Reklamcılar Derneği ve Reklam Özdenetim Kurulu tarafından düzenlenecek olan 2.Reklam Sempozyumu, 30 Kasım 2011, Çarşamba günü Swissotel The Bosphorus’ta yapılacaktır.
 
T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Hayati Yazıcı’nın da katılacağı 2. Reklam Sempozyumu’nda “Pazarlama İletişimin Güncel Sorunları ve Çözümleri” başlığı altında “Dijital Reklam Standartları” ve “Ürün Yerleştirme” konuları üzerinde yoğunlaşılacaktır.
Konusunda uzman, yerli ve yabancı konuşmacıların katılacağı Sempozyum’un; çok-uluslu, kamu-özel sektör işbirliği içeren bir yapıda tasarlanması, iletişimin giderek karmaşıklaşan yapısını açıklamak, görüş ve anlayış birliği yakalamak açısından önem taşımaktadır.
 
T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, RTÜK, REK, RVD, RD, RÖK, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC), Interaktif Reklamcılık Derneği (IAB), tüketici dernekleri, akademisyenler ve medyanın da katılımı ile gerçekleşecek olan Sempozyum’da sizleri de aramızda görmek arzusundayız.
 
Sektörümüzün paydaşlarıyla bir araya gelip hep beraber çözümler arayacağımız 30 Kasım 2011, Çarşamba tarihini ajandanıza not almanızı dileriz.
 
Katılım detayları için 212.351 55 48 no’lu telefondan bize ulaşabilir ya da  [email protected] adresine bilgi isteğinizi iletebilirsiniz.