II. Hacettepe Biyoloji ve Uygulamaları Kongresi

Hacettepe Üniversitesi Ekoloji Grubu Topluluğu Biyoloji Bölümü Öğrencileri ve Hacettepe Biyoloji Bölümü Akademisyenleri olarak bu yıl Biyoloji ve Uygulamaları Kongresi’nin ikincisini düzenlemenin heyecanı içerisindeyiz. Kongremiz 12-13-14 Haziran 2017’de Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Mehmet Akif Ersoy Salonunda gerçekleşecektir.

Bu yıl kongremizi “Beyin, İklim Değişikliği ve Eğitim” adı altında 3 bölüme ayırdık. İkinci gün öğleden önce ise Beytepe Kampüsü içerisinde bulunan Yeşil Vadi’de Arazi Çalıştayımız yapılacak.

Üçüncü gün ise Biyoloji Bölümünde Türkiye’de biyoloji alanında birçok önemli çalışmaya imza atmış Hacettepe Biyoloji Bölümü Akademisyenlerinden 11 farklı çalıştayla 11 farklı laboratuvarda eğitim verilecek. Katılımcılarımız 2 çalıştaya katılabilecek ve çalıştay saatleri ona göre ayarlanacak. Çalıştaylarımız Mikrobiyoloji Çalıştayı, Histoloji Çalıştayı, Fizyoloji Çalıştayı, Polen Çalıştayı, Moleküler Biyoloji Çalıştayı, Balda Polen Analizi Çalıştayı, Botanik Çalıştayı, Omurgasız Hayvanlar Çalıştayı, Bal Arıları Neden Yok Oluyor Çalıştayı, Entomoloji Çalıştayı, Doç. Dr. Şebnem Soysal ile Eğitimciler için Atölye* ve Arazi Çalıştayı.

Kayıtla ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır:

1. Hacettepe Biyoloji ve Uygulamaları Kongresi’ne dinleyici olarak katılmak için hiçbir şart aranmamaktadır; etkinliğimiz herkese açıktır.

2. Kontenjan 300 kişi ile sınırlıdır.

3. Kongremize katılan her katılımcımıza “Katılım Belgesi”, çalıştaylarımıza katılanlara da ek olarak “Çalıştay Sertifikası” verilecektir.

4. Konuşmacılarımızın sunumları Türkçe dilinde olacaktır.

5. Nizamiye girişinde herhangi bir sorun olmaması için isim listeniz önceden bildirilecektir.

6. Kayıtlar,
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUI_nylsvHOUrxPUGY7w4RKHeipphC7BjsDC1UPnVYf4N-Zg/viewform
adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Katılım formundan bize göndereceğiniz bilgiler tarafımızdan kaydedilecektir. Kayıdınız onaylandığı takdirde topluluğumuz tarafından onay maili yollanacaktır.

12. Kayıt olan herkesin yukarıdaki şartları kabul ettiği varsayılır.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için: ekolojigrubutoplulugu@gmail.com
*Sadece Eğitimciler Katılabilir