İGEDER AKADEMİ GELECEĞİN İZ BIRAKAN ÖĞRETMENLERİNİ YETİŞTİRİYORUZ

İGEDER AKADEMİ yeni dönemde yenilenen yapısıyla bambaşka bir yapıya bürünüyor. Memleket ve Millet sevdalısı, Şuurlu ve geleceğe güven verecek öğretmenler yetiştirmeyi hedefleyen İGEDER AKADEMİ geleceğin lider öğretmenlerini yetiştirmeyi hedefliyor.

İGEDER AKADEMİ’de, Mesleki Gelişim dersleri ve Kişisel Gelişim Dersleriyle donanımlı öğretmenler yetiştirmeyi hedefleyen derneğimiz, aynı zamanda seminerler ve saha stajlarıyla tecrübe sahibi ve öğretmenliği kendine dert edinmiş eğitimciler yetiştirecek.

İGEDER AKADEMİ programını bitiren öğrencilere İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ onaylı sertifika verilmesi planlanmaktadır.. Ayrıca açılacak atölye alanlarında Formatör seviyesine gelen öğrencilere de ayrıca sertifika verilmesi ve alanlarında eğitim açabilecek seviyeye ulaşmaları hedeflenmektedir..

08 Ağustos – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında www.igederakademi.org.tr adresinden yapılacak ön kayıtlara göre 17 Eylül 2016 Cumartesi günü gerçekleşecek mülakat sonunda İGEDER AKADEMİ’ ye girmeye hak kazanan öğrenciler bu müthiş programdan yararlanma imkanı yakalayacaklar.

igeder.org.tr/igeder-akademi-kayitlari-basliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.