IEEE Üsküdar Üniversitesi Yenilikçi Fikir Maratonu başlıyor!

IEEE
IEEE Üsküdar Üniversitesi Yenilikçi Fikir Maratonu

Amacımız tüm üniversite öğrencilerinin fikirlerini hayata geçirmesine destek olmak ve ortaya çıkan çalışmaların sektöre duyurulmasına yardımcı olmaktır. Eğer sizin de inovatif, teknoloji odaklı bir fikriniz varsa başvuru formunu doldurmanız yeterli. Fikir maratonuna ön başvurular başladı!! Eğer sen de “Bir fikrim var ve bunu hayata geçirmek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum” diyorsan başvurunu bekliyoruz Uzman Mentor Desteği, Ekipman Desteği, TÜBİTAK ve TEKNOFEST Proje Danışmanlığı, Yatırımcı ve Patent Desteği gibi harika ödüller siz değerli fikir sahiplerini bekliyor. Detaylı bilgiler için takipte kalmayı unutmayın. Sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Başvuruların Alınması:
18 Aralık -31 Aralık
Yarı Finale Kalan Ekiplerin Seçilmesi
13 Ocak
Final için Sunumların Gerçekleştirilmesi:
15 Ocak
Dereceye Giren Takımlara Ödüllerin Ulaştırılması:
17 Ocak ve sonrası

fikirmaratonu

Başvuru İçin Tıklayınız: https://forms.gle/qGsE9DJTZa3RxXBu9

Detaylı bilgi için sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın:

Linkedin:

Instagram: https://www.instagram.com/ieee.uskudar/?hl=tr

Maraton Konusu: Üniversite öğrencilerinin fikirlerini hayata geçirmesine destek olmak ve ortaya çıkan çalışmaların bilim dünyasına, sanayi kuruluşlarına ve sektöre duyurulmasına yardımcı olmaktır. Teknolojik ve inovatif fikirler kabul edilecektir.

Kimler Başvuru Yapabilir: Başta Üsküdar Üniversitesi öğrencileri olmak üzere tüm üniversite öğrencilerinden başvuru alınacaktır.

Ürünü hazır, prototipi hazır veya fikri olan herkes projeleri için başvuru gerçekleştirecektir. Değerlendirme için kategoriler olacaktır.

Proje Yürütücüleri: IEEE Üsküdar Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi, Atölye Üsküdar

Saygılarımızla,

IEEE Üsküdar Üniversitesi Öğrenci Kolu