Ideatrophy yarışması

Yarışmaya katılmak isteyen öğrencilerin yapması gereken ise www.ideatrophy.com web sitesine girerek bilgilendirme metnini indirip, değişimi yaratmak için neler yapabileceklerini öğrenmek! 3’er kişilik takımlarını kuran gençlerin gönderdikleri fikirler arasında yapılacak eleme sonucunda en başarılı 10 projenin yaratıcıları finale kalarak, profesyonel destek alacakları Ideatrophy kampına katılacak. Finale kalan takımlar Ideatrophy kampında, Unilever yöneticileri ve profesyonel eğitmenlerden eğitim alacaklar ve 3 günün sonunda Unilever yönetim kuruluna sunum yapma şansı yakalayacaklar! En iyi projeleri ise Unilever CEO’su İzzet Karaca’nın da dahil olduğu Unilever Türkiye Yönetim Kurulu belirleyecek!

 

Unilever stajı, iş gezileri ve heyecan verici ödüller kazanma şansı!

Birinci olan takımın her bir üyesi bölüm ya da sınıf ayrımı gözetmeksizin Unilever’de staj yapmaya hak kazanacak! Bunun yanı sıra birinci ekibin üyeleri İngiltere’ye Unilever’in doğduğu merkeze bir İş Gezisi yapacak; birer iPhone kazanacaklar. İkinci olan ekip 3 gün boyunca Unilever pazarlama ekibiyle beraber bilfiil çalışıyor olacaklar; üçüncü olan ekip ise birer iPod ve Mediacat’ten pazarlama eğitimi hakkı kazanacaklar.

Yarışmaya katılmak ve www.ideatrophy.com adresli siteye fikirlerini yüklemek isteyen öğrenciler için son gün 30 Ocak 2011.