ICT Summit NOW / Bilişim Zirvesi ‘13

Bilişim Zirvesi’nin 12 yılda bize kazandırdığı uzmanlık ve tecrübeyi 2013 itibariyle küresel bir etkinliğe dönüştürdük.

Bir zamanların “Eski Dünyası” olan üç kıta Afrika, Asya ve Avrupa dünyanın geleceğine yön vermek için bir kez daha sahnede.

İstanbul da bu yeni dönemin merkezi olarak özel ve önemli bir konuma sahip.

Eylül 2013’te İstanbul’da “ICT Summit NOW / Bilişim Zirvesi ‘13” adıyla gerçekleştirilecek olan etkinlikle bilişimi merkeze yerleştirerek bireyler, kurumlar, sektörler, ülkeler ve kültürlerarası bilgi ve teknoloji paylaşımı, işbirliği ve bütünleşmeyi hedefliyoruz.

Bilgi, iletişim ve eğitim etkinliği olarak da nitelendirilebilecek zirvenin yeni yapısı, çağdaş ve dinamik marka kimliği kısaca şu şekilde ifade edilebilir:

– Meraklandıran

– Heyecanlandıran

– Etkileyici

– Harekete geçiren

– Dönüştüren

– Birleştiren

– Paylaşımcı

– İz bırakan

– Alanında lider

İş ve bilişim dünyasının nabzını tutan, çok boyutlu ve fark yaratan içeriği ile prestijli konumda bulunan ICT Summit NOW bu yıl asgari üç kıtadan, 6 bini aşkın ulusal ve uluslararası profesyoneli bir araya getirerek bilgi ve işbirliği olanaklarını geliştiriyor.

ICT Summit NOW, katılımcılara alanlarında kanaat önderi olan değerli konuşmacıları, konferansları, forumları, uygulama seminerleri, etkin uygulama ve gösteri alanları, eşleştirme toplantıları, sosyal etkinlikleriyle zengin ve benzersiz bir deneyim sunuyor.

Tema

Bilişim teknolojileri, bireysel ve kurumsal kullanıma yönelik ürün ve hizmetlerin hızla çoğalıp çeşitlenmesiyle gelişimini sürdürürken, bu gelişmelerin etkilerini günlük hayatımızda giderek daha fazla hissediyoruz. Buna karşılık, dijital teknolojilerin, 19. Yüzyılın elektrik ya da içten yanmalı motor gibi teknolojik buluşlarının yarattığıyla boy ölçüşebilecek ekonomik ve sosyal dönüşümleri, henüz ortaya koyamadığını savunanların sayısı artıyor. Bazıları ise, nöral ağlar ve yapay zeka alanlarında son aylarda kaydedilen gelişmeleri, insanlık tarihinde daha önce benzeri görülmemiş bir değişimin eşiğinde olduğumuzun işaretleri olarak değerlendiriyorlar.

Dijital teknolojilerin vaat ettiği bu dönüşümün sosyal ve ekonomik yaşamda yol açacağı olası iyi ve kötü sonuçların, hararetli tartışmaların konusu olması kaçınılmaz gözüküyor. Öyle ya da böyle, tüm olumlu ve olumsuz etkileriyle, yeni ve farklı bir çağa doğru ivmesi artan hızla ilerlemekte olduğumuz, yadsınamayacak bir gerçek.

Bu yılki zirvenin ana teması da bu gerçeği yansıtıyor: “Daha hiçbir şey görmediniz!”

Neden Katılmalıyım
• Geleceğe yön verenler arasında olmak
• İşinizi ve kendinizi geliştirmek, büyütmek
• Bilgi birikiminizi artırmak
• Somut, yalın, uygulanabilir iş ve teknoloji fikirleri dinlemek
• Başarısı kanıtlanmış uygulama örnekleriyle tanışmak
• Uluslararası güç ve işbirliği fırsatlarını yakalamak
• Kaynaklarınızın doğru ve verimli kullanımına dair ipuçları elde etmek ve
• Yeni pazarlara girmek, yeni kişilerle tanışmak, ilgi ve etkinlik alanınızı genişletmek için

İNTERPROMEDYA YAYINCILIK ETKİNLİK YÖNETİMİ ve PAZARLAMA HİZMETLERİ A.Ş.

Sıracevizler Caddesi Esen Sokak Saruhan Plaza No: 6 Kat: 6
34381 Bomonti / Şişli / İstanbul

Telefon : +90 (212) 212 31 22
Faks : +90 (212) 212 31 21
E-Posta : info@interpromedya.com.tr