I. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi

I. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi

Değerli Meslektaşlarımız;
1. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi’nin 2-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirileceğini duyurmaktan ve sizleri bu bilimsel toplantıya davet etmekten onur duymaktayız.

“Teke yöresinin başkenti”, tarihi ve doğal güzellikleri ile bezenmiş Akdeniz bölgesinin şirin kenti Burdur’da, sağlık bilimleri alanında çalışan akademisyenleri, sektörel paydaşları ve öğrencilerimizi bir araya getirerek mevcut durum ve sorunların tartışılacağı; güncel bilgiler ile geleceğe dönük çözüm önerilerinin ortaya konulacağı kongremizde sizleri misafir etmeyi amaçlamaktayız.

Multi disipliner Sağlık Bilimleri ve Yaşam temalı kongremizde; Hemşirelik, Temel Tıp Bilimleri, Ebelik, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Biyolojik ve Yaşam Bilimleri alanları ile disiplinler arası diğer sağlık alanlarında sunulacak konferans, panel, kurslar düzenlenecek ve sözel/poster bildiriler kabul edilecektir.

1. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi’nin bilimsel ve sosyal programını Köklü bir Yörük folklörünün motiflerini de bulabileceğiniz Burdur ilimizde sizlerin değerli katkıları ile güzel günlerde paylaşmak dileğiyle davet ediyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Yrd. Doç. Dr. Mümin POLAT
Kongre Başkanı

Konu Başlıkları
Temel Tıp Bilimleri
Hemşirelik
Ebelik
Beslenme ve Diyetetik
Çocuk Gelişimi
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Acil Yardım ve Afet Yönetimi
Biyolojik Bilimler
Yaşam Bilimleri
Sağlık Yönetimi
Diğer Multidisipliner Sağlık ve Yaşam Bilimleri

I.Uluslarası Sağlık Bilimleri Ve Yaşam Kongresi Ödülleri

POSTER BİLDİRİ ÖDÜLLERİ
En iyi 3 çalışmaya verilir.

Ödül, umut vaat eden bir dergide yayınlanma potansiyeli olan derleme ya da araştırma makalelerine verilir.

Kongre Gala Yemeği Ödül Töreni sırasında verilir.

Ödül alan çalışmalara ödül belgesi verilir.

SÖZEL BİLDİRİ ÖDÜLLERİ
En iyi 3 çalışmaya verilir.

Ödül, umut vaat eden bir dergide yayınlanma potansiyeli olan araştırma makalelerine verilir.

Kongre Gala Yemeği Ödül Töreni sırasında verilir.

Ödül alan çalışmalara ödül belgesi verilir.

GENÇ ARAŞTIRMACI ÖDÜLLERİ
I. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresine katılan genç bilim insanlarının, bilimsel kongrelere katılımlarını teşvik etmek ve alanında daha kaliteli çalışmalar yapılmasını desteklemek için lisans ya da lisansüstü eğitim almakta olan öğrencilerden sözlü/poster bildiri ile başvuran başarılı genç araştırmacıları desteklemek amacıyla kongre bilimsel komitesi bu değerlendirmeyi yapar.

Genç Araştırmacı Ödülleri, kriterlere uygun çalışmaların birinci yazarı ve sunucusu olana verilecektir. Araştırmacıların bu ödülü alabilmeleri için mutlaka kongreye kayıt yaptırmaları, katılmaları ve sunumlarını yapmış olma şartı aranır.

Kongre Gala Yemeği Ödül Töreni sırasında verilir.

Dereceye giren Genç Araştırmacılara ödül belgesi verilir.

https://ihslc.mehmetakif.edu.tr/