I. Uluslararası Akdeniz Kadın Çalışmaları Kongresi

Kongre
Kadın Çalışmaları Kongresi

Sayın Katılımcılar,

2020 yılında gerçekleştirmeyi planladığımız I. Uluslararası Akdeniz Kadın Çalışmaları Kongresi tüm dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan COVID-19 pandemi kısıtlamaları nedeniyle ertelenmişti. Ertelenme kararını anlayışla karşılayan ve bu süreçte desteklerini esirgemeyen tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Pandemi sürecinde normalleşmeye gidilmesi ve yeni eğitim-öğretim yılında üniversitelerin açılacağı dikkate alınarak, Kongre Bilim Kurulumuz tarafından belirlenen yeni kongre tarihini sizlerle paylaşmaktan büyük sevinç duymaktayız. Bu kapsamda I. Uluslararası Akdeniz Kadın Çalışmaları Kongresi’nin 21-23 Ekim 2021 tarihinde hibrit etkinlik olarak Antalya’da Akdeniz Üniversitesi’nde gerçekleştirileceğini bildirmek isteriz. İlk çağrımıza ait bildiri başvuruları ve kayıt formları halen geçerlidir. Bildirisi kabul edilmiş ancak daha önce başvuru formunu doldurmamış ve yapmış olduğu başvurusunu güncellemek isteyen katılımcılar, 15 Ağustos 2021 tarihine kadar aşağıdaki adreslerden kongre sekretaryasıyla iletişime geçebilirler.

Kongre programının 15 Ağustos 2021 tarihinden sonra belirlenmesi ve duyurulması planlanmaktadır. Katılımcıların bildirilerini online ya da sözlü olarak sunma tercihleri Ekim ayının ilk haftalarında belirlenecek, kongre ekibi tarafından sorumlu yazarlarla iletişime geçecektir. Kongrenin hazırlık süreci boyunca diğer tüm gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı ve web sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Diğer tüm sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

Kongre Düzenleme Kurulu

Sayın Katılımcı,
Daha önce sizlerle iletişim kurmak için ktckongre@gmail.com adresini kullanmıştık. Bazı teknik sınırlılıklardan kaynaklı e posta adresimizi güncelliyoruz. Yeni e posta adresimiz: ktckongre2021@gmail.com
Bizimle iletişime geçmek için bu adresi kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.