How To Start Girişimcilik Zirvesi sorularınıza cevap olmaya geliyor!

How To Start Girişimcilik Zirvesi

How To Start Girişimcilik Zirvesi sorularınıza cevap olmaya geliyor!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu tarafından bu sene 8-9 Mayıs’ta dördüncüsü düzenlenecek olan How to Start Girişimcilik Zirvesi, girişimcilik alanına ilgi duyan, kendi yollarını yaratmak isteyen herkese bir yol haritası çizmesi, ilham alması ve network oluşturması için imkanlar sunuyor.

Öğrencilere ve mezunlara cevap bulmaları konusunda yardımcı olmayı hedefleyen zirvede 12 farklı sorudan 12 farklı oturum yapılacak. Birçok ülkeden konuşmacıyla gerçekleşecek olan zirvede Peak Games kurucu ortağı ve 500 İstanbul’un genel ortağı Rina Onur Şirinoğlu, MobileAction kurucusu Aykut Karaalioğlu, seri girişimci Ace Games kurucusu ve CEO’su Hakan Baş, Firefly kurucu ortağı Onur Kardeşler, Silikon Vadisi seri girişimcisi ve RemoteTeam.com kurucusu Şahin Boydaş, Günaydın Restorant Zinciri kurucusu Cüneyt Asan, Engin Grup yönetim kurulu üyesi Hande Enes ve daha birçok isim yer alacak. Aynı zamanda öğrencilere üniversitede nasıl başlanılacağı konusunda yardımcı olabilmek için zirvede sadece üniversitede kurulan girişimlerden oluşan bir panel de yapılacak.

Zirvede staj ve hediye fırsatları da yer alacak.

How to Start Girişimcilik Zirvesi hakkındaki detaylı bilgiye ve biletlere howtostart.ikboun.net adresinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin