Hibrit Öğretmen Kariyer Fuarı’na hazır mıyız?

Eğitimin en önemli temel taşını oluşturan öğretmenlerimize günümüz eğitim sisteminde duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır.

Okullarımızın verdiği hizmet ve eğitim kalitesi öğretmenlerimizin donanımları ve birikimleri ile ölçümlendirilmektedir. Eğitim sektöründe her geçen gün artan rekabet ortamında okullar, benimsedikleri yeni, çağdaş ve yaratıcı yöntemlerle öne çıkma gayretlerini donanımlı ve yetenekli öğretmenlerle sağlayabileceklerdir. Dolayısıyla; sektörde, donanımlı ve yetenekli öğretmenlere duyulan ihtiyaç tartışılmazdır. Türkiye ‘de bir ilk olacak Öğretmen Kariyer Fuarı’nda, üniversitelerin eğitim bilimleri fakültelerinde ve/veya farklı fakültelerde eğitim aldıktan sonra pedagojik formasyon eğitimini tamamlamış öğretmen ve öğretmen adaylarımızı Türkiye’nin saygın eğitim kurumlarıyla bir araya getiriyoruz.

Öğretmen Kariyer Fuarı ile tüm öğretmen adayları, deneyimli öğretmenler ve eğitim sektöründe kariyer yapan uzman ve çalışanlar, okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarıyla buluşarak onlarla mülakat yapabilecek, öz geçmişlerini paylaşabilecek, okullar hakkında daha fazla bilgi edinebilecek ve yetkililere kendilerini ifade etme olanağı bulabileceklerdir. Fuara katılan okullar ise; eğitim felsefelerine en uygun öğretmen ve öğretmen adaylarıyla tanışabilecektir.

Katılımcı Profili
Kolejler
Devlet Okulları
Sanat ve Etkinlik Merkezleri
Eğitim Sektörü Paydaşları
Dernekler ve Yayınevleri
Ziyaretçi Profili :
Yeni mezun Öğretmen Adayları
Deneyimli Öğretmenler
Yöneticiler
Rehber Öğretmenler ve Psikolojik Danışmanlar
Okul Hemşireleri
Meslek Terapistleri
Konuşma Terapistleri ve Odyologlar

BAU Beşiktaş Güney Kampüs B Konferans Salonu
22- 23 Ocak 2022
0(212) 381 52 00
Email: info@ogretmenkariyerfuari.com