Hemşirelik Öğrenci Kongresi (Bilime Yolculuk)

Hemşirelik Öğrenci Kongresi

Sayın Meslektaşlarımız ve Değerli Öğrenciler,

Sizleri Bezmialem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü olarak 22-23 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz “1. Ulusal Hemşirelik Öğrencilerinin Bilime Yolculuğu Kongresi” ne davet etmekten mutlu ve gururluyuz.

Kongremizin ana temasını, “Üreten Hemşire & Gelişen Bakım” olarak belirledik. Bu başlık altında hemşirelerin araştırıcı yönünün üretime katkısı ve kanıt temelli uygulamalara dikkat çekilecektir. Ayrıca değişen sağlık politikalarının bakıma yansıması, geçmişten geleceğe hemşirelik bakımındaki değişimler, gelecek için örgütlenme ve inovasyon konuları tartışılacaktır.
Temanın çeşitli boyutlarla tartışılacağı panellerde farklı üniversitelerden gelen öğrencilerin konuşmacı olarak görev alması, kongremizi zenginleştirecektir. Konferanslarda yer alacak profesyonellerin bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşması, kongremize katkı ve artı değer sağlayacaktır.

Büyük fikir alış verişi ve bilgi paylaşımı ortamında bir arada olmak, mesleki bilinç geliştirmede önemli bir fırsat oluşturacaktır. Bilimsel programın yanı sıra ilgi çekici sosyal etkinlikler ve sürprizlerle birlikte hoşça vakit geçirmeyi planlamaktayız.

Kongremiz Bezmialem Vakıf Üniversitesi Abdülhamit Han Oditoryumunda yapılacaktır. Özgün çalışmalarınız ile sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kongre Başkanı
Öğrenci Güzin ÜNLÜ

Kongre Eş Başkanları
Prof. Dr. Anayit M. Coşkun
Doç. Dr. Yazile Sayın

Ana Konular
‘’Üreten Hemşire & Gelişen Bakım’’ teması altında;
Hemşirelik disiplinin tüm alanlarında yapılan çalışmalar değerlendirmeye alınacaktır.

Kongre Merkezi
BVU Abdülhamid Han Oditoryumu
Adres: Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi 34093 Fatih/İstanbul

Kongre Tarihleri
22 – 23 Ekim 2018

Yaka Kartı
Kayıt yaptıran tüm katılımcı ve refakatçilere yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.

Katılım Belgesi
Tüm bilimsel program katılımcılarına katılım belgeleri 23 Ekim 2018 tarihinde kayıt masasından dağıtılacaktır.

E-posta : [email protected]

http://kongre.bezmialem.edu.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin