Hayata Doğru Okulları Yaz Şenlikleri

Merhabalar,

9 Ağustos Pazar günü okulumuzda gerçekleşecek Hayata Doğru Okulları Yaz Şenliklerinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Etkinliğimizin içeriğinden ve geldiğinizde neler bulabileceğinizden bahsetmek gerekirse;

Şenliğimiz Saat 11:00’de Canlı müzik eşliğinde brunch ile başlayacak ve canlı müzik ile ikramlarımız gün boyu devam edecek.
Siz keyifle yemeğinizi yerken çocuğunuz ile eğitmenlerimiz ilgileniyor olacak.
Gün boyunca diledikleri aktiviteye katılabilecekler.
Bunlardan ilki yüzme eğitmenlerimizden okulumuzun havuzunda ders alabilecekler. Yüzme ekipmanlarını ( mayo, terlik, bone, havlu)  yanınızda getirmeniz yeterli. Soyunma odalarımızda üstlerini değişebilirler.
Bunun yanında profesyonel masa tenisi eğitmenlerimizden masa tenisine giriş dersleri ile
profesyonel Basketbol antrenörlerinden temel eğitimlerini alabilecekler.

Ayrıca çocuklarınıza özel hediyelerimiz olacak;
Çok hoşlarına gideceğinden emin olduğumuz, Green Box odalarımızda çocuğunuzun sevdiği çizgi kahraman ile çekilmiş fotoğrafları hediye edilecek. Bunu odalarının başköşelerinden ayırmayacaklarını düşünüyoruz.
Her bir çocuğumuza birer çanta hediyemiz olacak.
Son olarak da kendilerine birer t-shirt verip diledikleri gibi boyamalarını isteyeceğiz ve bu
t-shirtleri de şenliğimizin birer anısı olarak yine kendilerine armağan edeceğiz.

Kısaca çocuğunuzla birlikte keyifli ve kaliteli bir Pazar günü geçirmeniz ve açılışımıza özel imkânlarımızı değerlendirebilmeniz için çok özel bir hafta sonu planladık.

Şenliğimize katılım ve tüm aktiviteler tamamen ücretsizdir.

Eğer sizin içinde uygunsa 9 Ağustos Pazar günü yapılacak olan şenliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bilgi için;

0 553 294 0 291
Şebnem Eskioğlu

 

HELEN DORON, YENİ İLKOKULU İÇİN DENİZBANK İLE YAPTIĞI ANLAŞMA VELİLERİN EĞİTİM ENDİŞELERİNE KOMPLE ÇÖZÜM SUNUYOR

 

5 Kıtada 2 Milyondan fazla öğrenci yetiştirmiş, erken yaşta eğitimin dev kurumu olarak bilinen Helen Doron; ülkemizde 45 bölgede yer alan Anaokulları ve Öğrenim Merkezlerinden sonra bu yıl İstanbul Çekmeköy’de ilkokulunu da açarak ülkemizde büyümeye devam ediyor.

 

Helen Doron’un İlkokulu olan Hayata Doğru Okulları sadece sınavlarda başarılı olan çocuklar yetiştirmekle kalmıyor. Yabancı dilden sanata, entelektüellikten analitik düşünceye kadar holistik (bütüncül) bakış açısıyla dört dörtlük Dünya Vatandaşları yetiştirmeyi hedefliyor.

STEM, yani öğrencilere Bilim (S), Teknoloji (T), Mühendislik (E) ve Matematik (M) alanlarında interaktif ve merak uyandıran öğrenme ortamlarıyla çocuklar hem başarılı olmaları, hem de yeteneklerinin farkındalığıyla hayata yönelimlerini kendileri belirleyebilmeleri için gerekli donanıma sahip oluyorlar.

 

Helen Doron metodolojisi ile benzerlerinden belirgin şekilde ayrılan İngilizce eğitim sistemi , Hayata Doğru Okulları’nda gelişerek çok daha yoğun ve etkin bir şekilde devam ettiriliyor. Bu sistemle İngilizce öğrenen çocuklar mezun olduklarında yurt içinde ve yurt dışındaki İngilizce eğitimlerine rahatlıkla devam edebilecek düzeye ulaşıyorlar.

 

Hayata Doğru Okulları sadece eğitim kalitesiyle velilerin endişelerine çözüm sunmakla kalmıyor; onların çocuklarına yaptığı yatırımda kendilerine yardımcı oluyor. Açılış senesine özel , veliler 4 yıllık eğitim tutarını sonraki yıllarda oluşacak fiyat artışlarından etkilenmeden 48 ay boyunca eşit miktarlarda ödüyorlar.  Bunun yanında herhangi bir maluliyet, işsizlik vesaire gibi olumsuzluklara karşın, ufak bir ek ödeme ile veliler, Deniz Bank’ın Hayata Doğru Okullarına özel “Koruyucu Meleğim” sigortasından da yararlanma imkânına sahipler. Böylelikle çocuklarının eğitimi sırasında hayatlarında maddi yönden oluşabilecek olumsuz durumlar için endişe etmiyorlar.

 

Hayata Doğru Anaokulu ve İlkokulu’nda bu yıl Eylül ayında Dünya Vatandaşlarını yetiştirmek üzere ilk zil çalınacak.