Hayat bir oyundur, eTwinning projesi katıl belgeleri verildi

Kozlu Fatih Anaokulu Çalışkan Arılar sınıfı, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem karneleri ve proje katılım belgeleri 18.01.2018 tarihinde dağıtıldı.

ZONGULDAK- Kozlu Fatih Anaokulu Çalışkan Arılar sınıfı, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem karneleri ve proje katılım belgeleri 18.01.2018 tarihinde dağıtıldı.Hayat Bir Oyundur projesi katılım belgelerimiz karne heyecanıyla verildi.

Kozlu Fatih Anaokulu Çalışkan Arılar sınıf öğretmeni Leyla Erdoğan, 18 Ocak 2019 Cuma günü , Ocak ayı sonunda tamamlanacak olan Hayat Bir Oyundur projesine katılan ve aktif bir biçimde çalışan öğrencilerimize ve velilerimize katılım belgeleri karne törenine katılan velilerin huzurunda verildi.Velilerin heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu.Daha önce böyle bir faaliyete hiç katılmadıklarını ve farklı bir tecrübe edindiklerini ifade eden veliler duygularını olumlu şekilde ifade ettiler.Çocuklardaki heyecan da görülmeye değerdi.Öğrencilerimize bol oyunlu ve eğlenceli tatiller dileyerek karneleri verildi.