Hayalindeki Odayı Çiz Resim Yarışması 2015

KATILIM KOŞULLARI

Yarışma 6-11 yaş arasındaki tüm çocuklara açıktır.
Çizilecek resimlerin içeriği sınırsızdır. Mobilya çizimi yapılması şart değildir. Yarışmanın amacı çocukların hayal dünyası ile odalarını yansıtabilmesidir.
Yarışmaya, en küçük A4 kağıt olmak üzere elle çizilmiş renkli resimler ile katılma şansı kazanılır.
Her katılımcı, yarışmaya en fazla üç resimle katılma hakkına sahiptir.
Yarışmaya; Doğtaş mağazalarından ve www.dogtas.com.tr adresinden temin edilebilen katılım formu doldurularak, çizilen resimle birlikte Doğtaş Mobilya, Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sokak No:31/1 Smart Plaza B Blok Kat:6 Kavacık Beykoz, İstanbul adresine posta yoluyla gönderilerek başvurulur. Ayrıca; www.dogtas.com.tr adresinde yer alan ilgili bölüme yüklenen resimler de kabul edilecektir.
Yarışma için gönderilecek resimler; 9 Ocak 2015, Cuma gününe kadar kabul edilecektir.
Değerlendirmeler 12-16 Ocak 2015 tarihleri arasında yapılacaktır.
Değerlendirme Jürisi; Ressam ve Yönetmen Mehmet Güreli, Gazeteci-Yazar Nora Romi, Oyuncu-Yazar Görkem Yeltan, Doğtaş Tasarım Direktörü Adnan Serbest ve Doğtaş Pazarlama Direktörü Derya Ercan’dan oluşmaktadır.
Kazananlar 31 Ocak 2015 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek olan ödül töreninde ilan edilecektir.
Son katılım tarihinden sonra ulaşan, teslim şekli uygun olmayan, konu dışı ve suç teşkil edebilecek çalışmalar değerlendirmeye alınmayacaktır.
Gönderilen çalışmalar için telif ücreti talep edilemeyecektir.
Doğtaş, gönderilen çalışmaları kendisine ait web sitesi, reklam, broşür vb. basılı materyallerde kullanma hakkına sahiptir. Çalışmaların kullanımından dolayı hak iddia edilemez.
Doğtaş çalışanları ve birinci derecede akrabaları bu yarışmaya katılamaz.
Resimler, daha önce hiçbir yerde sunulmamış, ödül almamış, kopya edilmemiş ve özgün olmalıdır. Benzer ya da alıntı olduğu belirlenen resimler yarışma dışı kalacaktır.
Yarışmada dereceye giren ilk 7 kişiye dilediği Doğtaş Yeni Nesil Odası’nın en fazla 5 modülü takım olarak hediye edilecektir. Ayrıca 30 yarışmacı da sürpriz hediyeler kazanacaktır.

Katılım formu: http://www.dogtas.com.tr/Yarisma.aspx