HAYALİNDEKİ DOĞAYI RESMET

BOSCH “HAYALİNDEKİ DOĞAYI RESMET” YETENEK YARIŞMASI YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

1) Bosch “Hayalindeki Doğayı Resmet” Yetenek Yarışması, BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Yarışma, 03.10.2012-31.10.2012 tarihleri arasında http://Hürriyetaile.com/bosch web sayfasında duyurularak uygulanacaktır. Yarışma ana konusu; katılımcıların, “Hayalindeki Doğa” konusu üzerine, kendi çocuklarının yaptığı, yeteneklerini sergileyen, yaratıcı, ilginç ve özgün resimlerini yarışma sayfasına yükleyerek yarışmaya katılmalarıdır.
2) Yarışmada 2 kategori olacaktır. Bosch Çevre Kulübü Minikler kategorisinde 4-7 yaş arası çocukların resimleri, Bosch Çevre Kulübü Yıldızlar kategorisinde 8-13 yaş arası çocukların resimleri yarışacaktır. Yarışmaya katılan resmin, Minikler ya da Yıldızlar kategorisinde yarışacağı, yarışmaya katılımda belirtilen çocuğun doğum tarihi bilgisine göre otomatik olarak belirlenecektir.
3) Katılımcılar, http://Hürriyetaile.com/bosch (ücretsiz) adresli web portalında, uygulama sayfasındaki forma Katılımcı e-posta, Ad Soyad, Yaşadığı Şehir, Telefon No, Çocuğun Adı Soyadı, Çocuğun Cinsiyeti, Çocuğun Doğum Tarihi bilgileri ile kayıt olup, yarışma konusunda, çocuklarının çizdiği özgün resimlerinin görüntülerini sayfaya yükleyerek katılım yapabilirler. Resimler, suluboya, yağlı boya, guvaj, kara kalem gibi istenilen teknik ile yapılabilir. Bir katılımcı yarışmaya birden fazla resim yükleyerek katılabilir, kazanma şansını artırabilir.
4) Yarışma ve sitedeki işlemler ücretsizdir, web sayfası üzerinden katılım koşullarını kabul eden herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur. Yarışmaya sunulan resimlerden, moderasyon yetkililerince yapılacak inceleme ile, yarışma konusuna uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan resimler yarışmaya esas alınacaktır.
5) Yarışmaya katılan resimler arasında yapılacak jüri değerlendirmesinde her iki kategori içinde, doğayı en iyi ve en başarılı şekilde resmeden; en anlaşılır, en etkileyici, en çarpıcı, en güzel 5 resim belirlenecektir.
6) Yarışma dönemi bittiğinde, takip eden hafta içinde, yarışma özel jürisi tarafından her bir yaş kategorisinin katılımları, yukarıda belirtilen yarışma başarı kriterlerine göre değerlendirilecektir ve her kategori için başarılı 5 çalışma belirlenecektir ve başarı derecelerine göre sıra ile aşağıdaki ödüller sunulacaktır. Kazananlar, dönem sonunda jüri değerlendirmesi haftası içinde belirtilecek tarihte ilgili web sayfasında ilan edilecektir.
7) Her bir kategoriden (Minikler ve Yıldızlar ayrı ayrı olarak) dereceye giren başarılı ilk 5 kişiye sırasıyla aşağıdaki ödüller verilecektir:
•1.kişiye her doğaseverin mutlaka görmesi gereken Doğa Tarihi Müzesi’nin gezileceği Londra Seyahati ( 3 kişilik, 2 gece konaklama ve ulaşım dahil) ve Faber Castell boyama seti, (Seyahat tatili ödülünü yarışmayı kazanan çocuk ile birlikte aile fertlerinden oluşan toplam 3 kişi kullanabilmektedir. )
•2. kişiye Faber Castell Boyama seti ve Bosch Purple Passion Saç Şekillendirme Seti,
•3. kişiye Faber Castell Boyama seti ve Bosch Purple Passion Saç Kurutma Makinesi,
•4. ve 5. kişiye Faber Castell Boyama Seti ödülleri sunulacaktır.
8) Yarışma jürisi, Bosch Ev Aletleri yetkililerinden (Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü) ve dışarıdan konusunda uzman yetkililerden (Hurriyetaile.com Portal Müdürü, – Hurriyetaile.com yazarı ve blogger, Pusula Çocuk Genç ve Aile Merkezi’nden Klinik Psikolog, Pedagog/Özel Eğitim Uzmanı, Moda Kız Meslek Lİsesi –Resim Öğretmeni ) oluşmaktadır.
9) Yarışmaya sunulan resimlerden uygun görülenler, resmin bir kısmı veya tamamı, BSH Ev Aletleri’nin uygun göreceği reklam ve tanıtım kampanyalarında, basılı ve görsel mecralarda online ve offline olarak kullanma hakkına sahiptir. Katılımcı bu hususa peşinen muvafakat ettiğini kabul eder.
10) Ayrıca, yarışmaya sunulan ve ödül kazanan içeriklerden uygun görülenler, yarışma sayfasında yayınlanacaktır ve site üyesi kullanıcılar tarafından paylaşılabilecektir. BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ’nin uygun göreceği şekillerde, reklam kampanyalarında, BSH Ev Aletleri’ne ait internet sayfalarında ve çeşitli mecralarda yayınlanacaktır, katılımcı bu şartı ve sundukları içerikler ile ilgili haklarından feragat ettiğini ve bu hakları BSH Ev Aletleri ve bağlı şirketlerine devrettiğini, maddi-manevi hiçbir hak talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.
11) Ayrıca, yarışma büyük ödülü kazanan talihliler, İngiltere seyahati sırasında Londra Doğa Tarihi Müzesi’nde çekilmiş birkaç fotoğrafını BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş paylaşmaları gerekmektedir. BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş kazanan talihlilerle röportaj yapmak, bu seyahatle ilgili bülten yayınlama hakkına sahiptir. Seyahat sırasında elde edilen bu bilgileri, resimleri BSH Ev Aletleri’nin uygun göreceği reklam ve tanıtım kampanyalarında, basılı ve görsel mecralarda online ve offline olarak kullanma hakkına sahiptir. Katılımcı bu hususa peşinen muvafakat ettiğini kabul eder.
12) Katılımcıların çocuk doğum tarihini hatalı belirtmelerinden kaynaklanan ve yanlış kategoride değerlendirmeye yol açan hatalardan BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. , Hürriyet Aile ve DenizAjans sorumlu tutulamaz. Çocuk doğum tarihinin yanlış belirtilmesi halinde katılımcı diskalifiye edilir, ödül kazansa dahi ödül hakkını kullanamaz, ödül hakkı iptal edilir.
13) Katılımcı, yarışmaya sunduğu içeriklerin kendi çocuklarına ait özgün içerikler olduğunu kabul ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka izin almadığı hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir içerik iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu içeriği yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir içerik ile başvuran katılımcı diskalifiye edilir, ödül kazansa dahi ödül hakkını kullanamaz, ödül hakkı iptal edilir.
14) Katılımcılar, yarışmaya ilişkin katılım ve kazananların değerlendirilmesinde yarışma internet sayfası nihai sistem kayıtlarının esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar.
15) Londra Seyahati; yarışmayı kazanan çocuk ile birlikte anne, baba veya aile fertlerinden oluşan toplam 3 kişilik aile için, 3 gün 2 gece oda-kahvaltı konaklama ve 3 kişilik ekonomi sınıfı uçak ile ulaşım dahil olarak belirtilecek tarihler arasında kullanılacak şekilde sunulacaktır. Bu seyahate dahil olan hizmetlerimiz:
•THY ile ekonomi sınıf İstanbul – Londra – İstanbul uçak bileti,
• Havaalanı vergileri
• Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
• 4* Thistle City Barbican ve benzeri otelde 2 gece kahvaltılar dahil konaklama.
• Türkçe rehberli panoramik Londra şehir turu,
•Türkçe rehberli tam günlük Natural History Müzesi, British Museum ve Victoria and Albert müzesi gezisi ,
• Seyahat sigortası,
•Yurt dışı çıkış harç pulu
16) Seyahat İstanbul’dan başlayıp İstanbul’da bitecektir. Kazananlar seyahat için hava alanına ulaşımını kendileri sağlamakla yükümlüdür. Seyahat ikramiyeleri, talihliler dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz. Vize alma ve pasaport işlemleri ve masrafları talihliye aittir ve talihlinin sorumluluğundadır. Öğle ve akşam yemekleri, fazla bagaj ücreti, yapılacak gece ve gündüz ekstra geziler ve şahsi harcamalar da yine talihlinin sorumluluğundadır. Londra Seyahati ödülü yılbaşı, bayram, festival, kongre, gibi önemli gün ve dönemlerde kullanılamaz. Seyahat ödülü ile ilgili, kullanılacak tarih aralığı ve detaylı bilgi kazanana ayrıca sunulacaktır. Tatile gidiş ve dönüş yolculuğunda, tatil süresince, talihlinin gecikmesi, oluşabilecek her türlü sorun, kaza ve aksamalardan, vize alınamaması, pasaport işlemlerinde ve benzeri sorunlardan talihli sorumludur, BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ilgili otel, havayolu, ulaşım şirketi , Hürriyet Aile ve Deniz Ajans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Londra tatil ödülünü kazananlar ödülü, 30.06.2013 tarihine kadar kullanmak durumundadırlar. Bu tarihten sonra, kazanılan Londra tatil ödülü geçersiz sayılacaktır.
17) Ödül kazananlar, yarışma dönemi tamamlandıktan sonra, takip eden hafta içinde belirtilen tarihte yarışma internet adresinde ilan edilecektir ve kazananlara ilanı takiben 1 hafta başvuru süresi tanınacaktır. Bir kişi bir kere ödül kazanabilir, birden fazla ödül kazanamaz. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez.
18) Ödül kazanana ayrıca, yarışmaya sunduğu telefon veya e-mail adresinden iletişime geçilerek ulaşılacaktır, kişisel ve adres bilgileri teyidi yapılarak gerekli bilgi ve belgelerini sunarak başvuru yapmaları istenilecektir. Cep telefonu numaralarının hatalı olması ya da katılımcıya ulaşılamaması durumunda internet sitesinde yayınlanan ilan kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
19) Ödülleri teslim alabilmek için, yarışma kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla, ödül kazanan katılımcının ve çocuğuna ait üzerinde TC Kimlik Numarasının bulunduğu geçerli bir nüfus cüzdanını ibraz etmesi ve güncel adres bilgilerini sunarak başvuru yapması gereklidir. Kimlik ibraz etmeyen katılımcılar ödül kazanmış olsalar bile diskalifiye olarak ödül haklarını kaybedeceklerdir.
20) Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Ödül kazanabilmek için katılımcının kişisel ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Ödüller, kendisine ulaşılan veya başvuruda bulunan kazananlara ücretsiz olarak sunulacaktır. Başvuru süresinde başvurmayan ya da katılım, kayıt ve üyelik bilgilerinde katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ödül kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Hürriyet Aile ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
21) Kazanan yarışmacıların tatil hariç diğer hediyeleri, BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yarışmacıların yarışmaya katılırken verdikleri adrese kargo ile gönderilecektir. Yanlış veya hatalı adres veya adreste bulunmama gibi sebeplerden dolayı teslim edilemeyen hediyeler üzerinde, kargo firmasından BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ne iade işlemi yapıldıktan sonra kazananlar hak iddia edemezler.
22) BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. , Hürriyet Aile ve DenizAjans çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
23) Yarışma esnasında, sonuçları lehlerine değiştirmek amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanarak hile yaptığı tespit edilen kişilerin kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
24) Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir.
25) BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Hürriyet Aile ve DenizAjans bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
26) Yarışma ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri içerikler ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Hürriyet Aile ve DenizAjans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Hürriyet Aile ve DenizAjans hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
27) BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Hürriyet Aile ve DenizAjans, ödül kazananların açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından ya da web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Hürriyet Aile ve DenizAjans, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
28) BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.‘nin yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ayrıca yarışmayı durdurma, sona erdirme ,süresini ve koşullarını değiştirme değiştirme hakkına sahiptir.
29) BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve bağlı şirketleri ve Hürriyet Aile, bu yarışmaya katılarak form dolduran herkese tanıtım, pazarlama ve bilgi amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.
30) BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. adına, bu yarışmanın, ilgili yönetmeliğin 4/m – 2/ç maddesine göre Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmesine dair, 20.09.2012 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.04-255-05-02-2647-9912 sayılı uygunluk yazısı DenizAjans tarafından alınmıştır.
Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Kampanyamız hakkında merak ettiğiniz tüm soruları
[email protected] adresine gönderebilir veya 0212 449 65 59
numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

http://www.bosch-cevrekulubu.com
http://www.bosch-home.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin