HAYALİMİ PAYLAŞ KARAOKE YARIŞMASI

HAYALİMİ PAYLAŞ KARAOKE YARIŞMASI 2014

ÖZEL MARMARA ANADOLU MESLEK LİSESİ

“HAYALİMİ PAYLAŞ KARAOKE YARIŞMASI”

Özel Marmara Anadolu Meslek Lisesi tarafından “Hayalimi Paylaş” projesi kapsamında 26 Aralık Cuma günü Hasan Ali Yücel Salonu’nda “Yeni Yıl” konseptiyle düzenlenecek “Karaoke Yarışması” için bilet satışları başlamıştır.

Bir çocuğun daha hayali gerçekleşebilsin diye, dj eşliğinde ünlü bir sanatçının jüri üyeliğiyle yapılacak yarışmada öğrencilerin yanı sıra öğretmenlerimiz de şarkılar söyleyecekler.

Hayalimi Paylaş Projesi, merkezi Amerika’da bulunan Make a Wish Bir Dilek Tut Türkiye Derneği’nin 3-18 yaşları arasındaki hayati hastalık taşıyan çocukların en büyük hayalini gerçekleştirerek yaşama tutunmalarını sağlamak amacıyla lise ve üniversitelerde yürüttüğü bir gönüllülük projesidir.

Özel Marmara Anadolu Meslek Lisesi 2010 yılından beri Marmara Eğitim Kurumları’nda “Hayalimi Paylaş” projesini yürütmektedir. Türkiye’de bu projeyi yürüten tek lisenin öğrencileri olan Özel Marmara Anadolu Meslek Lisesi öğrencileri, şu ana kadar beş çocuğun hayallerinin gerçekleştirirken gözlerindeki pırıltıyı görme şansını yakalamıştır.