Hayal Et Üret Girişimcilik Eğitmen Eğitimi Başvuruları Başladı

Girişimcilik

Hayal Et Üret Girişimcilik Eğitmen Eğitimi Başvuruları Başladı

Gençlerden Başlayarak Hepimizin İhtiyacı Olan Kültür Projesi: ‘Hayal Et Üret’
Hayal Et Üret Projesi bir gençlik hareketidir. Proje, bu alanda projeler geliştiren gençlik liderlerinin birlikte harekete geçmesi ile başladı ve dahil olacak yeni gençlik liderleri ile geniş kitlelere ulaşmaları sağlanması planlamıştır.

Amacı bu zamana kadar alışılagelmiş düzende yoğrulmuş ve eğitim sisteminin mevcut düzeni sebebiyle bilgiyi üretmek ve yaşamak için değil; yalnızca sınavları geçmek için bir araç olarak gören gençleri harekete geçirip onlara uygun ortam sağlayarak istedikleri herhangi bir alanda, mevcut imkanlar dahilinde proje fikirleri oluşturmalarına ve hayata geçirmelerine önayak olmaktır. Proje kapsamında alanında uzman eğitmenler ile gönüllü ve ücretsiz eğitimler verilecektir. Eğitmen ve mentörler eşliğinde gençlerin projeler üretmeleri sağlanacak ve projelerinin hayata geçirilmesi için destek sağlanacaktır.

Projeye katılan gönüllü üniversite öğrencilerini zamanı değerlendirmeleri ve en başta kendilerini geliştirecekleri eğitimler sunarak onlara belli edenimler kazandırılacaktır. İlk hedef en başta tüm Türkiye’den 600 üniversite öğrencisinin Bursa Uludağ Üniversitesi’nde 15 günlük konaklamalı ve ücretsiz eğitimi ile başlamakla projenin ilerleyişine göre Türkiye’nin farklı illerinde eğitimler organize edilecektir.

Kalkınma için gençlerin ilk girişimi olan bu harekete katılmak istiyorsan sen de başvuru formunu doldur! (Genel bilgiler formun bilgi kısmında yer almaktadır.)

Başvuru Formu için Tıklayınız

Ayrıntılı bilgi ve iletişim:
Mehtap Sevim DİKBIYIK
İletişim:0545 352 52 04

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

sixteen + 20 =