Hayal Edin Gerçekleştirelim

yarışma
Fikir Yarışması

HAYAL EDİN GERÇEKLEŞTİRELİM

Yarışmaya sosyal sorumluluk fikirlerini paylaşmak isteyen, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki üniversitelerde ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi alan ve yurt dışında üniversite öğrenimi gören tüm Türk öğrenciler katılabilir.

Öğrenciler yarışmaya tek kişi olarak katılabileceği gibi, grup oluşturarak da katılabilir.

Bir grup en fazla 3 kişiden oluşabilir. Bir kişi veya grup dilediği kadar farklı proje ile başvuruda bulunabilir. Proje fikirleri daha önce hiçbir yerde kullanılmamış, ödül almamış, kopya edilmemiş ve özgün olmalıdır. Benzer ya da alıntı olduğu belirlenen projeler yarışma dışı kalacaktır.

Yarışmaya jüri üyeleri, KKB çalışanları ve KKB’nin hizmet aldığı halkla ilişkiler, reklam ve organizasyon şirketinde çalışanlar ile çalışanların birinci dereceden yakınları katılamazlar.

Yarışmaya kategori başına 30 projeden az başvuru olduğu takdirde, seçici kurul o kategoride ödül vermeme hakkını saklı tutacaktır.Hayal Edin Gerçekleştirelim yarışmasına daha önce katılan/ödül alan öğrenciler farklı projeler ile tekrar başvurabilirler.

Başvurular; Öğrenci Kimlik Fotokopisi veya Öğrenci Belgesi, bir adet fotoğraf (grup ise katılımcı grubun fotoğrafı) ve Örnek Proje Formatında hazırlanan proje dosyasının www.hayaledingerceklestirelim.com web sitesindeki başvuru alanından ulaştırılması ile gerçekleştirilmiş olacaktır.

Başvuru Alanında;

Öğrencinin ismi, üniversite, fakülte, bölüm adı ve iletişim bilgileri,

Projenin adı ve kategorisi,(Tek bir kategori belirtilecektir.)

Eğer grup olarak katılınıyorsa diğer grup üyelerinin bilgileri (öğrenci isimleri, üniversite, fakülte, bölüm adı ve iletişim bilgisi) ile birlikte grup ismi, katılım koşullarının onay butonu yer alır.

Yarışmaya başvurunun tamamlanması için tüm alanların eksiksiz olarak doldurulması zorunludur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin