Hacettepe Kariyer Fuarı’23

Hacettepe Üniversitesi Kariyer Gelişimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) ve Hacettepe Üniversitesi’nin önde gelen 7 öğrenci topluluğu tarafından 4-5 Mayıs 2023 tarihlerinde Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen “Hacettepe Kariyer Fuarı’23” etkinliği hakkında bilgi sahibi olmak için bu yazıyı okumalısınız.

Bu yıl 12. si gerçekleştirilecek olan Hacettepe Kariyer Fuarı’23 Cumhuriyet’in 100. Yılı Özel konseptiyle 150’den fazla firma, CEO Oturumları, interaktif workshoplar, paneller, iş/staj imkanları ve daha fazlasıyla sizinle. Hacettepe Kariyer Fuarı’23 tüm öğrenci ve mezunların katılımına ücretsiz bir şekilde açık olmakla beraber engelsiz fuar anlayışıyla engelli katılımcılara da eşit imkanları sunmakta.

Tüm bu imkanlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken HU Kariyer Fuarı mobil uygulamasını indirerek fuara kayıt olmak ve 4-5 Mayıs tarihlerinde Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezine gelmek. Gelişmeler için Hacettepe Kariyer Fuarı (@huksf) sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayınız.

Bu fuarda #zirvesenin

Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.