Gürpınar öğrenci bursu başvuruları

2018- 2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BURS BAŞVURU BAŞLAMIŞ OLUP BAŞVURUDA BULUNACAK ÖĞRENCİLERİN VAKIF MERKEZİMİZE AŞAĞIDA BULUNAN EVRAKLARI KARGO İLE GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.

1-)KİMLİK FOTOKOPİSİ

2-)SABIKA KAYDI,

3-) İKAMETGAH

4-) VAKIFBAK HESAP NUMARASI ( BAŞVURU YAPAN ÖĞRENCİNİN KENDİ ADINA )

5-) BURS BAŞVURU FORMU

6-) FAKİRLİK BELGESİ

7-) ÖĞRENCİ BELGESİ

BURS ÖN BAŞVURU FORMU
Vakfımızdan burs talep eden öğrencilerimiz  formu eksiksiz şekilde doldurup vakfımızın E-mail adresine göndermeleri gerekmektedir.Ön başvuruların değerlendirilmesi yapıldıktan sonra burs almaya hak kazanan öğrencilerin ön başvuru formunda vermiş olduğu bilgiler ile ilgili evraklar istenecektir.İlgili evrakları ibra edemeyen öğrencilerin başvuruları kabul edilmeyecektir.
Aday Hakkında Genel Bilgi
   Soyadı
   Adı
   Doğum Yeri tarihi (gün/ay/yıl)  

___/___/19___

   Öğrenim sırasında oturduğu adres
   Ev telefonu (0____) ____ __ __
   Cep telefonu (05___) ____ __ __
   E-mail adresi
  Son ÖSS sonucu girdiği üniversite
  Bölümü
  Okuyacağı Sınıf

 

  Anne veya Baba  vefat etmiş ise yazınız.
  Hafızlık belgesi
Aday Hakkında Ek Bilgi
  Üniversiteye giriş yılı
  Öğrencinin not ortalaması
  Öğrencinin zayıf ders durumu
  Öğrencinin İkamet adresi

 

 

FORMU DOLDURDUKTAN SONRA SİTEDEKİ ADRESİMİZE GÖNDERİNİZ.

 

info@gurpinarim.com

VAKFIMIZ 1989 YILINDA GÜRPINAR BELDESİ SAKİNLERİ TARAFINDAN GÜRPINAR BELDESİNE HİZMET İÇİN “GÜRPINAR İLİM VE HİZMET VAKFI ” ADIYLA KURULMUŞTUR

AMAÇLARIMIZ:
Of İlçesi Gürpınar kasabasının gelişmesini sağlamak amacıyla ilgili kuruluşlarla işbirliği yapmak, kasabanın, imarı, ıslahı ve kalkınması için gereken her türlü girişim ve çalışmayı yapmak.
Camiler ve okullar ile bunların tamir, onarım, personel ve işletme giderlerine kullanılmak üzere maddi yardımda bulunmak. Yeni eğitim kuruluşları sosyal ve sağlık tesisleri kurmak. Bu gibi tesislerin kuruluşuna yardımcı olmak.

Of İlçesi, Gürpınar Kasabasında dini, içtimai, Gürpınar kasabasının ekonomik, sosyal ve kültürel yönden hizmet veren kuran Kursunun hizmetine devam etmesi hususunda gerekli işlemleri yapmak.
Dini ve fenni ilimler yönünden bilgilerini artırmak isteyen ve ihtisas yapmayı arzulayan her öğrenim seviyesindeki fakir talebelere maddi imkan sağlamak, karşılıklı veya karşılıksız burslar vermek.Vakıf hizmetlerinin yapılabilmesi ve devamı için gelir getirmek gayesi ile işletmeler kurmak, kurulmuş olanlara iştirak etmek. Vakfın varlığını artırmak maksadıyla gayrimenkuller almak, inşaat yapmak, devlete veya şirketlere ait hisse senetleri almak. Holdinglere, Anonim ve Limitet şirketlere ortak olmak, hisse senedi almak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.