GÜNCEL SANAT DERGİSİ 2. KISA ÖYKÜ VE KAYGUSUZ ABDAL ŞİİR YARIŞMASI

GÜNCEL SANAT DERGİSİ 2.  KISA ÖYKÜ VE KAYGUSUZ ABDAL ADINA AÇILAN  ŞİİR YARIŞMASI DUYURUSU

ŞİİR YARIŞMASI ŞARTLARI:

1- Yarışmada konu ve tür serbesttir. Daha önce ödül almamış, hiçbir yerde (internet siteleri dahil) yayımlanmamış en fazla iki şiir ile katılınabilir. (Serbest ve hece ayrımı yoktur.)

2- Şiirler, 12 punto Times New Roman ile bilgisayarda ya da daktiloda yazılacak ve yedi nüsha çoğaltılıp aşağıda verilen adrese posta ile, [email protected] adresine de e-posta ile gönderilecektir.

3- Şairler gerçek isimleri ile yarışmaya katılacaklardır.(Mahlas kullananlar ayrıca belirtebilirler)

4- Katılım süreci 5 Temmuz 2011 tahihinde başlayıp, 24 Ocak 2012 tarihinde sona erecektir.

5- Eserler, posta ile PK: 66 Alanya / Antalya adresine gönderilecektir. Gecikme ve kayıplardan dergimiz sorumlu değildir.

6-Yarışmacılar, özgeçmişlerini bir adet vesikalık fotoğraf, yazışma adresi, telefon ve varsa faks gibi iletişim bilgilerini ayrı bir zarfa koyarak, eserleriyle birlikte göndereceklerdir.

7- Ödüller; Kaygusuz Abdal Özel Ödülü, Birincilik, İkincilik, Üçüncülük, Güncel Sanat ve Seçici Kurul Özendirme ödülleri olarak belirlenmiştir.

8-Kazananlar seçici kurul değerlendirmesinden sonraki bir tarihte ilan edilecektir.

Seçici kurul: Prof Dr Tuğrul İnal, Yar. Doc Dr. Mehmet Yardımcı,  Yahya Akengin, Mehmet Genç, Hasan Uğur Taşcı, Metin Turan, Savaşkan İlmak

KISA ÖYKÜ YARIŞMASI ŞARTLARI:

1- Yarışmada konu ve tür serbesttir. Daha önce ödül almamış, hiçbir yerde (internet siteleri dahil) yayımlanmamış en fazla bir öykü ile katılınabilir.

2- Öykü, 12 punto Times New Roman ile bilgisayarda ya da daktiloda yazılacak (En fazla uzunluğu 4 sayfa olabilir)  ve yedi nüsha çoğaltılıp aşağıda verilen adrese posta ile, [email protected] adresine de e-posta ile gönderilecektir.

3-Yazarlar gerçek isimleri ile yarışmaya katılabileceklerdir.

4-Katılım süreci 5 Temmuz 2011 tahihinde başlayıp, 24 Ocak 2012 tarihinde sona erecektir.

5-Eserler, posta ile PK: 66 Alanya/ Antalya adresine gönderilecektir. Gecikme ve kayıplardan dergimiz sorumlu değildir.

6- Yarışmacılar, özgeçmişlerini bir adet vesikalık fotoğraf, yazışma adresi, telefon ve varsa faks gibi iletişim bilgilerini ayrı bir zarfa koyarak, eserleriyle birlikte göndereceklerdir.

7-Ödüller; Akdeniz Öykü Ödülü, Birincilik, İkincilik, Üçüncülük, Güncel Sanat ve Seçici Kurul Özendirme ödülleri olarak belirlenmiştir.

8- Kazananlar seçici kurul değerlendirmesinden sonraki bir tarihte ilan edilecektir.

Seçici kurul: Muzaffer İzgü / Öner Yağcı / Münevver Oğan/ Bilge Öngöre/ Ulviye Alpay/  İlhan Soytürk/ Arslan Bayır

Her iki yarışma ödülleri:  Kitap setleri, kazandı belgesi  ve plakettir.

Her iki yarışma hakkında daha detaylı bilgi için, [email protected]  e-posta adresinden veya 0532 409 4521 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.