Greeting and Introducing Nationalities(Milletleri Selamlama ve Tanıtma) isimli e Twinning projemizin final ürünü olan sergimizi gururla sunarak projemizi kapatıyoruz.

İtalya, Polonya, Portekiz, Malta, Gürcistan, Almanya, Azerbaycan ve Türkiye ortaklı projenin kurucusu İngilizce öğretmeni Bahar Akçam, 6/A sınıfı öğrencileriyle projeyi yürütmektedir. Yöresel kıyafetlerimizi, kahvaltılarımızı, yöresel yemeklerimizi, halk oyunlarımızı ve önemli günlerimizi projemiz vasıtasıyla bütün ortaklarımızla tanıttık. Öğrencilerimizin keyifle yer aldığı projemizde yeni insanlar ve yeni kültürler tanımak fırsatını yakaladık.
Öğrencilerin akranları ile kültürel etkileşimde bulunabilmelerini, İngilizce iletişim kurabileceklerini, Öğrencilerin birlikte çalışabilmeleri ve işbirlikçi becerilerini geliştirebilmelerini, kültürel farklılıklar veya benzerlikler hakkında farkındalık sahibi olmalarını, Öğrencilerin kültürlerinin çeşitli yönlerini tanıtma fırsatına sahip olmalarını, yeni arkadaşlar edinip daha sosyal olmalarını, teknolojiyi aktif olarak kullanarak Dijital becerilerini geliştirmelerini hedefleyen projemiz Ocak ayında başlayıp, Mayıs ayı sonunda amaçlarına ulaşıp final ürünümüz online sergimizle kapanış yapmaktadır. Tüm partnerlerimize, öğrencilerimize teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.