Ana Sayfa Üniversite Öğrenci Yarışmaları Google Oyun ve Uygulama Akademisi

Google Oyun ve Uygulama Akademisi

Google Oyun
Google Oyun ve Uygulama Akademisi

Google Oyun ve Uygulama Akademisi için imzalar atıldı!
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, T3 Girişim Merkezi ve Girişimcilik Vakfı iş birliğinde;
Çevrim içi eğitim ve kariyer programlarıyla,
7 aylık bir eğitim sürecinin ardından,
En az %50’si kadın olan 2000 mezun hedefleniyor.

Google Oyun ve Uygulama Akademisi Başvuru Şartları

Eğer sen de

18-29 yaş arasındaysan
Üniversite öğrencisi veya mezunuysan
Teknoloji Girişimciliği, proje yönetimi, oyun ve yazılım alanlarına ilgiliysen
Kariyerine yeni bir yön vermek istiyorsan

Oyun ve Uygulama Akademisi’nde 400 saatten fazla ücretsiz eğitimle ister sıfırdan oyun yazmayı öğren, ister uygulama geliştirmeyi. Hadi sen de aramıza katıl, Oyun ve Uygulama Akademisi ile yeni bir kariyerin başlangıcını yap!
Unutma son başvuru tarihi 1 Kasım!

Geleceğini Tasarlayan Akademi!

Oyun ve Uygulama Akademisi, Google Türkiye, Girişimcilik Vakfı ve T3 Girişim Merkezi işbirliğinde, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi destekleriyle hayata geçen, Türkiye’de oyun geliştirme, uygulama yazılımcılığı ve bu iki alanın girişimcilikle bir araya gelmesini destekleyen bütüncül bir yetkinlik kazandırma programıdır. Program kapsamında bursiyerler kariyer hayatları boyunca faydalanabilecekleri yetkinlikler kazanarak, tamamladıkları eğitimler için sertifika almaya hak kazanacaktır.
Oyun ve Uygulama Akademisi’nde, gençlere yeni dijital beceriler edinmelerini sağlayacak eğitimler sunarak Türkiye’deki nitelikli iş gücünün yetiştirilmesine katkı sunuyoruz. Gençlerin hızla gelişen Bilgi İletişim Teknolojileri çağında talep gören yazılım, oyun tasarımı, uygulama geliştirme, proje yönetimi, girişimcilik gibi farklı alanlarda yetkinlik kazanmasını ve böylece Türkiye’nin dijitalleşme sürecini hızlandırmayı hedefliyoruz.

Programa, üniversite öğrencileri ve üniversiteden yeni mezun olmuş, iş arayışında veya sektör değiştirip Bilgi İletişim Teknolojileri sektöründe geçiş yaparak bu alanda işe girmek ya da kendi teknoloji girişimini kurmak isteyen 18-29 yaş arasındaki üniversite öğrencisi veya mezunu bireyler başvurabilmektedir.

https://lnkd.in/dhuw2PSU

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

two × 3 =

Exit mobile version