Google Model Şehir Yarışması 2012

Google Model Şehir Yarışması 2012

Submission Deadline
March 1, 2012

Five Finalists Notified
March 15, 2012

Online Public Vote
April 1 – May 1, 2012

Winning Town Announced
May 15, 2012

1. Açıklama:

Google Model Town Yarışması (“Yarışma”) Google Earth’e dahil, Google SketchUp veya Google Building Maker, ya da her ikisinin bir kombinasyonunu kullanarak yeni ve yenilikçi 3D içerik yaratılmasını teşvik etmek için tasarlanmıştır. Google (finalist seçiminde) ve bu Resmi Kurallarına uygun bir halk oylamasında yuvarlak ile belirlenen, en iyi girdiler göndermek bireyler ya da takımlara ödüller verilecektir.

2. Sponsor:

Yarışması Sponsoru Google Inc, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043 (“Sponsor”).

3. Bağlayıcı Sözleşme:

Yarışmaya girmek için, bu Resmi Kuralları kabul etmek zorundadır. Bu nedenle, anlamak ve kabul sağlamak için giriş önce aşağıdaki kuralları okuyun lütfen. Yarışma bir giriş sunulması bu Kuralları anlaşma olduğunu kabul ediyorsunuz. Yarışma için bir giriş sunmak ve bu Resmi Kuralları kabul etmediğiniz sürece bu Resmi Kurallar açıklanan ödüller almaya hak değildir. Bu Resmi Kurallar Yarışma ile ilgili sizin ve Google arasındaki bağlayıcı bir yasal anlaşma oluşturur.

4. Uygunluğu:

Yarışma, bireyler ya da (“Katılımcının” ya da “Siz”) en az 13 yaşında, 6 bireylere kadar ekipler açıktır. İran, Sudan, Küba, Suriye, Kuzey Kore, Myanmar (Burma), Quebec, Brezilya ve İtalya sakinleri katılmak için uygun değildir. Sponsor çalışanları ve acenteleri, iştirakleri, şubeleri, ve geliştirilmesi, üretimi, uygulanması veya yerine getirilmesi Yarışma dahil herhangi bir kuruluş ve yakın aile üyeleri (ebeveynler, çocuklar, kardeşler ve eşi olarak tanımlanan) ve kişilerin aynı yaşayan bu bireyler olarak ev katılmaya uygun değildir. 18 yaş altında herhangi bir Katılımcılar kendi ebeveynler ‘ya da yasal veliler’ girmeden önce izin elde var olmalıdır, ve onların ebeveynleri ve / veya yasal vasiler bu Kurallar, çocuklarının üzerine ve kendi adına, bağlı olması için razı sahip olmalıdır. Küçüklerin ekipleri başlıklar için ebeveynleri veya yasal vasilerinin küçüklerin ekipleri tarafından sunulan başlıklar izin elde etmek için ek olarak takım adına Giriş sunacaktır yetişkin bir ekip lideri veya sponsor olması gerekir. Tüm Katılımcılar bir takım içinde kabul etmekte ve bu Resmi Kurallar uymak zorundadır. Yarışmaya girmek için Internet erişimi ve geçerli bir e-posta adresine sahip olması gerekir. Google SketchUp Müsabakalar Önceki kazananlar / finalist yarışmaya hak. Tüm katılımcılar için, girdiğiniz binaların geçmişte Google rekabet önceden girilmiş olması gerekir. Lütfen 3D Atölyesi koleksiyonu önceki yarışmalarda girilen binalar dahil değildir, ya da tüm giriş uygun olmayan ve yargılama dışında olacak.

5. Nasıl girin:

Yarışması (10 Kasım 2011 (10 Kasım 2011 08:01 Greenwich Saati’ne (GMT)) 12:01 Pasifik Yaz Saati (PDT) başlar ve 1 Mart 2012 tarihinde 11:59 PDT biter 07:59 (“Yarışma Süresi”)) 1 Mart 2012 GMT. Yarışmaya girmek için, Yarışma web sitesini ziyaret http://sketchup.google.com/competitions/ ve şehir modelleri (“Giriş”) oluşturmak ve göndermek için yönergeleri izleyin. Herhangi bir şehir modeli seçebilir, fakat verilen ödüllerin bir kısmını şehrin giriş özellikli okul bölgesi, şehir girişinde modellenmiştir akıllıca seçin verilecektir . Tüm kayıtlar İngilizce olmalıdır. Bir ödül için uygun olması için, girişinizi Google SketchUp veya Google Building Maker veya her ikisinin bir kombinasyonunu kullanarak modellenmiş olmalıdır. Aslında Yarışma Dönem sona ermeden önce Sponsoru tarafından alınan uygun girdiler dikkate alınacaktır. Okunmayan, anlaşılmaz, eksik veya bozuk kayıtları diskalifiye edilecektir. Sunulan tüm girdileri Katılımcının özgün çalışma temsil etmelidir ve daha önce yayınlanmış ya da satıldı sahip olmayabilir . Aynı Giriş Bir Katılımcının birden çok kez sunulması durumunda, sadece son gönderme Yarışma Süresi içinde bu Giriş değerlendirilecektir. Bir giriş teslim sadece Katılımcının sorumluluğundadır. Otomatik girişleri (herhangi bir bot, script, makro veya yarışma hizmetini kullanarak sunulan girişler dahil fakat bunlarla sınırlı değildir), kopya, üçüncü taraf girdiler, faks ve / veya mekanik reprodüksiyon izin verilmez ve yarışmadan diskalifiye edilecektir. Katılımcılar istedikleri gibi şehir içinde birçok bina gibi model olabilir, ama bu 3D Atölyesi oluşturulan bir toplama şeklinde sunmalıdır. Her bir Katılımcının veya takım sadece bir (1) ödül kazanabilir .

6. Davranış:

Yarışma girerek, uymak ve bu Resmi Kurallar, Yarışma web sitesinde ilan edilecektir bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz http://sketchup.google.com/competitions/ Yarışma Süresi boyunca. Resmi Kurallarına uyulmaması Yarışma dışlanmasına neden olabilir. Daha uyumlu ve her açıdan nihai ve bağlayıcıdır yargıçların kararları ile bağlı olmayı kabul etmiş sayılırsınız. Sponsor bulur herhangi bir Katılımcının diskalifiye etme, kendi takdirine bağlı olarak, hakkı tutar: (1) kurcalamak veya giriş süreci veya Yarışması operasyon sabotaj girişiminde, (2) Resmi Kurallar ihlal, (3) ihlal hizmet şartları, koşulları, kullanım veya herhangi bir Google mal veya hizmetin genel kurallar ya da ilkeler ya da (4), sportmenlik dışı bir ya da yıkıcı şekilde hareket eden ya da niyet ile, rahatsız, taciz, tehdit ya da başka herhangi bir kişi rahatsız. Herhangi bir Katılımcının ilgili kimlik, posta adresi ya da giriş hak sahipliğinin ve / veya Resmi Kurallarına uyulmaması Yarışması kapsamında verilen herhangi bir yanlış bilgi Yarışma Katılımcının hemen ortadan kaldırılmasına neden olabilir . Daha fazla rezervleri, kendi takdirine bağlı olarak, inandığı herhangi bir giriş diskalifiye etme hakkına Sponsoru ihlal eden ya da herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ya da başka Resmi Kurallara uymayan aykırı. DİKKAT: HERHANGİ BİR WEB SİTESİ ZARAR VEYA BİLEREK YARIŞMASI YASAL ÇALIŞMA zayıflatmak için bir yarışmacı VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR BİREY TARAFINDAN HERHANGİ BİR GİRİŞİM, CEZA VE MEDENİ KANUN BİR İHLAL OLABİLİR. BU TÜR BİR GİRİŞİMİ YAPILMALIDIR SPONSOR YEDEKLER KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE HERHANGİ BİR KİŞİ tazminat talep etme SAĞ.

7. KIZLARI:

Her bir girişin en fazla 5 finalist sonra büyük ödülü kazanan için bir kamu oyu için yarışma web sitesinde yayınlanacaktır seçilecektir Google uzmanları (“Hakimler”), bir iç panel tarafından değerlendirilecek.

Her Giriş Hakimleri tarafından aşağıdaki kriterlere göre değerlendirilecektir:

Doğruluk: Katılımınız, ölçek, konum ve yönelim mümkün olduğunca gerçek-yaşam gibi olmalıdır.
Foto-tekstüre: gerçek binaların fotoğrafları modelleri “Paint”. Ağaçlar, arabalar, insanlar ve diğer görsel karmaşasını yoksun dokuları oluşturmak için fotoğraf düzenleme yazılımı kullanın.
Verimlilik: Google Earth’te şehir modelleri basit tutarak çabuk yükleyebileceği emin olun.
Detay: kasaba benzersiz şeyler vurgulayarak bir anlamda oluşturun.
Metadata: bol yüklediğiniz binalar hakkında bilgi metin ekleyin.
Kapsam: kalite, miktar, model olarak online ziyaretçiler için çekici bir 3D deneyimi sağlamak için çok daha önemli olsa da.
Elegance: güzel dokular, hafif modelleri ve zengin meta bir kombinasyonu için çalışın.
Toplam Yaratıcılık: Elegance kombinasyonu, Foto-tekstüre, detay ve diğer medya dahil.
Hakimler Giriş puan yukarıda listelenen kriterlere dayalı yapılan her bir puan değerlendirmek ve nitelik. , En yüksek toplam puanları potansiyel olarak seçilecektir “Finalist” Beraberlik durumunda alırsınız beş (5) girişleri, “Genel Yaratıcılık” kategorisinde Hakimler daha yüksek puan almış Giriş olacak potansiyel Finalistler biri olarak seçilmiştir. Olayın potansiyel bir Finalisti, herhangi bir nedenle diskalifiye, bir sonraki en yüksek toplam puan alan Giriş potansiyel Finalist olarak seçilecektir.

10 Mart 2012 tarihinde ya da potansiyel Finalistler sponsorun takdirine bağlı olarak, e-posta ile seçilmiş ve onaylanmış olacaktır. Burada açıklanan karar kriterleri, potansiyel bir Finalisti, ilk bildiriminden girişimi itibaren 3 gün içinde bildirim girişimine yanıt vermezse, o zaman böyle bir potansiyel Finalisti diskalifiye olacak ve alternatif bir potansiyel Finalisti uygun tüm girdileri arasından seçilecektir dayalı aldı. Yasalar tarafından yasaklanan durumlar dışında, her potansiyel Finalisti imzalamak ve iade Uygunluk ve Sorumluluk Beyanı ve Tanıtım Yayın ve sponsor tarafından gerekli olabilecek herhangi bir ek bilgi sağlamak için gerekli olabilir. Gerekirse, potansiyel Finalistler, bildirim teşebbüs veya böyle bir potansiyel Finalisti tarihinden itibaren 15 gün içinde gerekli belgeleri iade etmelidir ödülü ve başka bir potansiyel Finalisti, burada açıklanan yargılama kriterlere göre seçilecektir kaybedilir var kabul edilecektir. Durumunda potansiyel Finalisti, belgeleri imzalama ve bunları burada açıklanan iade etmelidir küçük bir, onun anne-baba ya da yasal vasisi. Tüm bildirim gereksinimleri, bu kuralları içinde diğer gereksinimleri yanı sıra, kesinlikle yürürlüğe girecektir.

SON ROUND:

Final Round 1 Mayıs 2012 ile 1 Nisan 2012 tarihinde ya da yargılama gerçekleşir. Beş (5) Finalist olarak seçilen girenler aşağıdaki aynı kriterlere göre ortak seçmenler tarafından değerlendirilecektir:

Google Earth’ün genel işlevleri;
görsel çekiciliği;
foto-tekstüre ve düşük poligon sayısı, Yarışma web sitesinde açıklandığı gibi.
Seçmenler değerlendirmek ve yukarıda belirtilen kriterlere dayalı sevdikleri giriş için oy verecek. Seçmenler bir giriş seçmek için izin verilir, ama onların oy değişebilir. Son turda en yüksek ses oy alan Finalisti Giriş potansiyel Büyük Ödülü olarak seçilecektir. Beraberlik durumunda, “Genel Yaratıcılık” kategorisinde Hakimler bakılırsa, ilk turda en yüksek puan alan Finalisti Giriş potansiyel Büyük Ödülü kazanan olarak seçilmiş olacaktır.

Mayıs 10, 2012 ya da potansiyel Büyük Ödülü Sponsoru takdirine, telefon ve / veya e-posta ile seçilmiş ve onaylanmış olacaktır. Potansiyel Büyük Ödülü, ilk bildiriminden girişimi itibaren 10 gün içinde bildirim girişimine yanıt vermezse, o zaman yargılamak gibi potansiyel Büyük Ödülü diskalifiye olacak ve alternatif bir potansiyel Büyük Ödülü kalan Finalistler arasından seçilecektir kriterler burada anlatılan. Durumunda potansiyel Büyük Ödülü, herhangi bir nedenle diskalifiye, bir sonraki en yüksek toplam puanı alan Finalisti Giriş Büyük Ödülü olarak seçilecektir.

Girişler alınan olması durumunda, herhangi bir ödül verilecektir. Yargıçların belirlenmesi nihai ve bağlayıcıdır. Google’ın kendi takdirine bağlı olarak, Google, Google ödül toplamak için yetersiz gördüğü bu resmi kurallar veya bağlı tüm girdileri almadığı durumunda, ödül kesebilir ve ödüller olmayacak.

8. Ödüller:

Bölüm 7 listelenen kriterlere göre jüri tarafından belirlenen ödüller, üst giriş verilecektir. Kazanan Giriş alırsınız:

YouTube özellikli, kazanan takım bir video profili ve şehir modellenmiştir.
Google Earth web sitesine eklenecektir kazanan kasabasında bir sanal tur.
Uluslararası tanıtım günlüğü gönderileri, tweets ve diğer medya şeklinde.
Google web sitelerinde Ek kapsama.
Buna ek olarak, Google aşağıdaki ödüller kazanan özellikli kasabaya ödül:

USD kasabanın devlet okulu ilçe veya ayrı bir okul (ya da uluslararası eşdeğer, Google takdirine bağlı olarak) 25.000 $
Google ekibinden bir ziyaret kazananların onuruna bir akşam yemeği ile birlikte,
Ancak, kazanan veya kazanan takım kazanan Giriş özellikli kenti ziyaret Google katılmak için davet edilir, kazanan veya kazanan takım ya da kasaba, konaklama, yemek veya herhangi bir diğer giderleri kendi ulaşım sağlamak gerekecektir. TÜM VERGİLER, ÜCRETLER VE HERHANGİ BİR GEÇERLİ STOPAJ VE RAPORLAMA GEREKSİNİMLERİ TEK OKUL İLÇE VE SORUMLULUK ÖDÜLÜ VERİLDİ. Herhangi bir sahipsiz ödüller verilmeyecektir. USD ödül yaklaşık değeri 25.000 $ ‘dır.

9 – Genel Şartlar:

Bu Yarışma, Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Eyaleti yasalarına tabidir. Tüm federal, eyalet ve yerel yasa ve yönetmelikler geçerlidir. Yarışma bir giriş göndererek, bu Resmi Kuralları ve Yarışma ile ilgili tüm konularda nihai ve bağlayıcıdır. Sponsoru kararlar, kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir ödül / ödül bildirim dön alternatif bir kazanan ve seçim sürecinden dışlanmasına neden olabilir. Potansiyel ödül Sponsor tarafından otuz (30) gün içinde gerekli olabilecek herhangi bir ek bilgi olarak imzalamak, noterde ve dönüş Yeminli veya Uygunluk Deklarasyonu, Borç / Tanıtım Bülteni, Guardian / Ebeveyn İzni Formu ve sağlamak için gerekli olabilir ilk teşebbüs bildirim tarihi. Bu süre içinde uymamak alternatif bir kazanan ve seçim sürecinden dışlanmasına neden olabilir. Yarışma gönderme fikri ve sınai mülkiyet hakları, eğer varsa, bu koşulların dışında diğer Katılımcılar ve diğer partiler arasında herhangi bir diğer ayrı anlaşmalara göre haklarının herhangi bir atama ya da hibe yerini değil, Katılımcılar kalacaktır. Giriş koşulu olarak, Katılımcılar sponsorun da dahil olmak üzere herhangi bir amaç için sponsorun web siteleri aracılığıyla, kullanmak kopyalamak, değiştirmek ve halka sunulması kullanılabilir duruma getirmek için olacaktır kabul ediyorum ama ekran görüntüleri, animasyonlar kullanarak Reklam ve Yarışma promosyon sınırlı değil Giriş klipleri. Ayrıca, giriş, Google Earth 3D Binalar Katmanı içine dahil ve Google Earth web sitesinde galeri bölümüne eklenen olacaktır. Bir ödül kabulü için izin oluşturur ve yasalar tarafından yasaklanmadığı sürece Sponsor ve ajansları, kazananlar rıza, ek ücret almadan, reklam ve promosyon amaçlı kazanan kişinin adı ve / veya benzerlik ve giriş kullanımı.

Sponsoru bu Resmi Kurallar, Yarışma yönetimi, ya da ödül duyuruda, baskı veya diğer herhangi bir yazım hatası sorumlu değildir. Durumunda kazanan / potansiyel kazananın işveren, bir çalışan için bir ödül verilmesi yasaklamaktadır bir politikası var, ödül iptal edilir ve başka bir kazanan seçilmiş olabilir. Katılımcılar kendi giriş özgün ve sunulan giriş, tek ve münhasır sahipleridir ve hak sahibi olduğunu ve onlar Yarışma giriş göndermek için hakkına sahip olduğunu belgelemek. Her bir Katılımcının herhangi bir giriş göndermemeyi kabul eder: (1) sınırlama, telif hakları, ticari marka, patent, ticari sır veya gizlilik yükümlülüğü dahil, herhangi bir üçüncü taraf mülkiyet, fikri mülkiyet, sınai mülkiyet, kişisel haklarını veya diğer haklarını ihlal eden, (2 ) müstehcen veya pornografik içerik içeren veya (3), dünyanın herhangi bir ülkede aksi yasayı çiğnemeye.

10. Medya Aktivitesi:

Bu Yarışması’na katılarak, siz kabul ve (size isnat olan veya olmayan) gibi herhangi bir amaç için kullanma, kopyalama, değiştirme ve kamu için gönderimler kullanılabilir hale vesileyle Google’ın izin, ancak, basın ve medya ile sınırlı değil iletişim, size herhangi bir tazminat vermeden. Ayrıca, herhangi bir ortam veya Yarışma ile ilgili tanıtım faaliyetlerine katılmayı kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bir kazanan iseniz, Google, yönetmek ve geliştirmek Yarışması ve medya görüşmeler ve tanıtım etkinlikleri yürütmek için adınızı ve benzeri kullanmak olduğunu kabul etmiş olursunuz.

11. Yargı ve Diğer İşlemler yok Rücu:

Haklarını yasaların izin verdiği ölçüde, ihtiyati tedbir talep ya da, başka herhangi bir rücu adli veya başka bir prosedür buradaki garantiler hariç veya Yarışma ile ilgili anlaşmazlıklar veya çıkan iddialar durumda, dava için herhangi bir katılımcıya açıkça feragat eder herhangi bir ve bütün bu haklar. Katılımcılar, bu Resmi Kurallar, Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Eyaleti yasalarına tabidir kabul etmiş sayılırsınız.

12. Gizlilik:

Yarışma girerek Katılımcılar Google Gizlilik Politikası açıklandığı gibi kişisel bilgilerin kullanımı Sponsoru kabul etmiş sayılırsınız. Katılımcılar daha amaçlı ve Yarışma kapsamında ve bu Resmi Kurallar belirtilen herhangi başka bir amaç içinde, isim ve adres dahil olmak üzere kişisel veriler, işlenmesini, saklanmasını ve aksi olabilir ki kabul ediyorsunuz. Veriler de Öğrenci kimlikleri, posta adresleri ve telefon numaraları kontrol etmek için, ya da başka Yarışması’na katılmak için uygunluğunu doğrulamak için sponsor tarafından kullanılıyor olabilir. Katılımcılar, bu yarışmanın amacı, aşağıda belirtilen adres (Dikkat: Privacy Matters) Sponsoru yazarak Sponsoru verilen herhangi bir kişisel veri erişim, gözden geçirilmesi, düzeltilmesi veya iptal etmek hakkına sahiptir. Gerekli verileri temin edilmemesi durumunda, katılımcıya Yarışması’na katılmak için uygun olmayan olacaktır. Veri, Amerika Birleşik Devletleri bu kişisel veri iletim, işleme ve depolama kabul, Amerika Birleşik Devletleri içine girerek ve Katılımcılar transfer edilecektir.

Avrupa Birliği sakinleri için veri toplama ve işleme ile ilgili AB hukuku uyarınca, bildirilir:

Google veri kontrolör ve veri alıcıları Google ve onun ajanları;
Yarışma yönetimi amacıyla veri toplanır;
Yarışma için sunulan kişisel veri erişim ve geri çekilme hakkına sahiptir. Ayrıca, belirli koşullar altında, veri toplama muhalefet hakkı var. Gibi doğru egzersiz için yazmak: Google Inc, Dikkat: Privacy Matters, 1600 Anfi Tiyatro Parkway, Mountain View, CA 94043, USA;
Kişisel bilgileriniz ABD transfer edilecek
13. SORUMLULUK SINIRLARI:

KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE, Her katılımcıya tazmin VE HERHANGİ BİR ACT, DEFAULT veya ihmal KAYNAKLANAN BİR SORUMLULUĞU, EYLEMLER, ALACAKLAR, TALEBE, ZARARLARI, ZARARLAR, MASRAFLAR VE GİDERLERİ VE KARŞI HER ZAMAN AT SPONSOR Tazmin TUTMAK İÇİN KABUL ETTİ katılımcıya VE / VEYA HERHANGİ BİR GARANTİ İHLALİ BURADA BELİRTİLEN. KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE, Her katılımcıya tazmin VE VEYA İLGİLİ HERHANGİ BİR SORUMLULUK, EYLEMLER, iddialar, talepler, ZARARLARI, ZARARLAR, MASRAFLAR VE GİDERLERİ VE KARŞI HER ZAMAN SPONSOR Tazmin TUTMAK İÇİN KABUL ETTİ Sponsor veya ÜZERE SEBEBİYLE VEYA İLGİLİ VEYA bir yarışmacı TARAFINDAN HERHANGİ BİR RESMİ KURALLARI İHLALİ İLE ELDE VEYA İLGİLİ OLARAK ORTAYA SINIRLAMA OLMAKSIZIN DAHİL OLMAK ÜZERE BU ALTINDA ACT, DEFAULT veya ihmal ile ilgili OLMAYAN RİAYET, fiil veya ihmalden TAZMİNAT VEYA BAŞKA GÖRE OLSUN İÇİN TARAFINDAN SORUMLU OLMAK MAYIS BU RESMİ BİR katılımcı tarafından KURALLAR. KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE girenler SPONSOR TUT KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ, İLGİLİ MÜDÜRLERİ, GÖREVLİLERİ, ÇALIŞANLARI VE HERHANGİ BİR YARALANMA YA DA HASAR İÇİN ZARARLI DEVRALANLARI KAYNAKLANAN VEYA YARIŞMASI VE / VEYA HERHANGİ BİR ÖDÜL KULLANIMI YA DA KABUL KAZANDI KATILIM neden olduğu VAY .

14. İnternet:

Sponsoru, ihmal, kesinti, silme, kusur, işlemler veya iletim gecikme elektronik aktarım hataları için sorumlu değildir. Sponsor, hırsızlık, imha veya veya giriş malzemelerin değişiklikler, ya da teknik, ağ, telefon ekipmanları, elektronik, bilgisayar, donanım ya da yazılım arızaları ve sınırlamalar her türlü yetkisiz erişim için sorumlu değildir. Sponsoru yanlış yayınlar ya da Internet üzerinden veya herhangi bir web sitesine ya da bunların herhangi bir kombinasyonu teknik sorunlar ya da trafik sıkışıklığı dikkate Sponsoru tarafından giriş bilgilerini almak için başarısızlık sorumlu değildir. Yarışma İnternet bölümü herhangi bir nedenden dolayı, kurcalama, izinsiz müdahale, sahtekarlık, teknik arıza, ya da idarenin bozuk veya etkileyen diğer nedenler, güvenlik, adalet, bilgisayar virüsü, böcek enfeksiyonu da dahil olmak üzere, planlandığı gibi çalışan yetenekli değilse bütünlüğü veya bu Yarışması uygun bir şekilde yürütülmesi, Sponsor Yarışma iptal etme, değiştirme veya askıya almak için, kendi takdirine bağlı olarak, hakkı saklıdır.

15. Henüz bir teklif Veya İstihdam Sözleşmesi:

Hiçbir koşul altında Yarışması içine Giriş teslim eder, bu Resmi Kurallar, bir ödül ya da bir şey verilmesinin Sponsoru istihdam bir teklif ya da sözleşme olarak. Güven ya da gönüllü ve güven Giriş teslim olduğunu kabul ediyorsunuz. Hiçbir gizli, mütevelli, vekillik ya da başka bir ilişki ya da-aslında zımni sözleşme ve Sponsor arasında var olduğunu kabul ediyorsunuz ve böyle bir ilişki, bu Kurallar uyarınca Giriş göndermeniz kurulan.

16. Bölünebilirlik:

Bu Resmi Kurallar (ler) herhangi bir hükmü geçersiz veya uygulanamaz tutulur, geriye kalan tüm hükümleri saklı tam olarak geçerli ve yürürlükte kalacaktır.

17. KAZANANLAR LİSTESİ:

Ödül kazananların isimleri http://sketchup.google.com/competitions/ Mayıs 15, 2012 ya da 6 ay kadar bir süre için.