Google I/O Extended

Google I/O Extended

29-30 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Google I/O Extended bu haftasonu YouTube’da canlı olarak başlıyor!

Google I/O, Google tarafından 2008 yılından beri düzenlenen, yeni donanımları, yazılımları, mevcut uygulamaları ve hizmetleri için çeşitli güncellemeleri duyurduğu yıllık bir geliştirici etkinliğidir.

Dünyanın en büyük teknoloji etkinliklerinden biri olarak görülen Google I/O, bu yıl 18-20 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirildi. Pandemi nedeniyle online olarak gerçekleşen bu etkinlikte Google, devrimsel teknolojilerine gelen yeniliklerden bahsederken, yeni teknolojilerini duyurdu.

Google Geliştirici Topluluklarının (GDG) düzenleyeceği Google I/O Extended Turkey etkinliğinde ise bu etkinliğin, birçok kısmını Türkçe olarak paylaşacağız.

Machine Learning, Flutter & Dart ve Web alanlarında Google Developer Expertlerin katılacağı Google I/O Extended Turkey etkinliğinde; Android, Flutter & Dart, TensorFlow, Cloud ve daha pek çok konu hakkında sunumlar yer alacak.

2 gün sürecek olan etkinlik hakkında detaylı bilgi için @gdgturkey Twitter ve Instagram hesaplarını ziyaret edebilir, etkinliğe dahil olmak için;

1.Gün:

2.Gün:

linklerini kullanarak hatırlatıcınızı oluşturabilirsiniz. Daha sonraki etkinliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip edip, Google Developer Communities YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Instagram: https://www.instagram.com/gdgturkey
Twitter: https://www.twitter.com/gdg_turkey
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/google-developers-communities-turkey