Global Game Jam Başvuruları Başladı

Global Game Jam oyun Geliştirme maratonu, bu yıl da dünyadaki Tüm geliştiricileri Bir araya getirmek Click 23-25 ​​Ocak’ın Düzenlenen 2009 Yılında ilki gerçekleştirilecek tarihlerinde. Onun yıl Cardio tarihlerde dünyanın, pek çok Merkezinde Düzenlenen GGJ, geliştiricilerin bu merkezlerde Bir araya gelerek 48 saat icinde çalısan Bir Oyun geliştirmesi odağına kurulu Bir organizasyon.

Basladigi Yıldan beri ATOM’un da en kalabalık merkezleri Arasında Yer Aldığı GGJ, bu yıl üzerinde Binlerce geliştiriciyi tek bir tema Altında oyun geliştirmeye Davet ediyor. GGJ ATOM bu yıl da GGJ’nin tr Deneyimli merkezlerinden biri Olarak maratonun gözde etkinliklerinden Birini hayata geçirmek Click hazırlanıyor.

GGJ ATOM

ODTÜ Teknokent ODTÜ Enformatik Enstitüsü işbirliği Ile hayata geçirilen GGJ ATOM, bu yıl da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek ettik ettik. Farklı Deneyim seviyelerinden Farklı geliştiricileri Bir araya getirmeyi hedefleyen GGJ merkezimiz, bu yıl daha da kalabalık Bir Geliştirme şenliğine ev sahipliği yapacak.

Geliştirme maratonuna onu deneyimden ilgililerin katılması Teşvik ediliyor. Oyun tasarımcıları, programcılar, görsel tasarimcilar, ses ziyaretinde müzik Uzmanları GGJ katılımcılarının Profilini de oluşturuyor.Kapsamlı.

Etkinlik 23 Ocak Cuma günü Açılış konuşmalarıyla başlayacak onu yıl Olduğu Gibi local saatle 17 Tarih: 00’de o Yılın teması açıklanacak. Geliştiricilerden beklenen, Cuma günü ekiplerini kurmaları 25 Ocak Pazar günü SAAT 16 Tarih: 00’ya Kadar açıklanan temadan yol çıkarak oyunlarını geliştirmeleri.

Başvurular Açıldı!

Global Game Jam etkinliğine ATOM merkezimizde Katılmak Click yapmanız Gereken Başvuru Adresine Gidip yönlendirmeleri tamamlamak. Oğlu Başvuru tarihi 12 Ocak 2015! Tüm başvuruların KATILIM Profili göz Önünde bulundurularak değerlendirildiğini GGJ ATOM ziyaretinde etkinligi Boyunca merkezde keyifli ziyaretinde Verimli paylaşımın yapilmasini Sağlama amacıyla yola çıktığımızı da Paylaşmak isteriz.

Geçen yıl, Globalgamejam.org yönlendirmesiyle “paylaşım Değil Rekabet” sloganını benimseyen GGJ ATOM, bu yıl da geliştiricileri oyun Geliştirme Kültürünü Bir Arada kutlayabilmek Click etkinliğe Davet ediyor. Gelin birlikte geliştirelim, Gelin birlikte eğlenelim! Bu yıl daha kalabalık, daha keyifli ziyaretinde sektörü Daha ileriye Taşıyan Bir GGJ etkinliğinde görüşmek üzere …

GGJ ATOM 2015 Başvuru Formu