Global Career Summit

Career Summit
Global Career Summit

Global Career Summit

Öğrencilerin hem kendi potansiyellerini fark edebileceği hem de sahip oldukları fırsatları keşfedebileceği bir platform sunacak olan Global Career Summit 2018’de A’dan Z’ye globalde kariyer ele alınacak.

9-10 Şubat’ta Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleşecek olan zirvede bireyden dünyaya açılan yolculukta katılımcılarımızın vizyonlarını genişleteceği farklı alanlarda sunumlar, sunumları anlamlı tanışıklıklarla besleyebileceğiniz interaktif molalar, workshoplar ve dinamik içeriğiyle herkes kendi hayatından bir şeyler bulabilecek!

Öğrenci Kariyeri ve 3IK işbirliğinde gerçekleştirilecek etkinliğimizde sadece İstanbul’daki üniversitelerden öğrencileri değil, Türkiye’nin her yerinden 500’ün üzerinde katılımcı ağırlamayı planlıyoruz.

Bulunduğumuz yere bir de farklı noktalardan bakalım, şimdi tam zamanı!
http://www.gcs-summit.org/

KİMLER KATILMALI? “Çok oku, bol bol dinle, deneyimlerle deneyimlen” Kariyeri hakkında kafasında soru işaretleri olan, alanında uzman ve sizlere farklı bakış açıları sunabilecek konuşmacıların deneyimlerinden ilham almak isteyen tüm öğrencilere kapımız açık. Kafandaki kariyer yolculuğu farklı formlara girebilir, ilham dolu bir çalışma her alanda mümkün!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin