Girişimcilik Vakfı’nın Heyecan Verici Fırsatlarına Katılın!

Girişimcilik
Girişimcilik

Girişimcilik Vakfı, liderlik ve girişimcilik potansiyeli yüksek gençleri Fellow ve Challenger programlarına katılmaya davet ediyor! Bu programlar, Türkiye’nin en prestijli girişimcilik programları arasında yer alıyor ve size benzersiz bir öğrenme ve gelişim deneyimi sunuyor.

Seni bu programlarda; ilham, yeni bağlantılar, birbirinden eğlenceli etkinlikler, sıkı dostluklar ve daha fazlası bekliyor!

Türkiye Girişimcilik Vakfı, 2014 yılında Türkiye’de girişimcilik kültürünü yaygınlaştırmayı hedefleyen bir grup iş insanı ve girişimci tarafından kuruldu. Amacımız, Türkiye’nin gelişmiş ülkeler arasında yer almasını hızlandırmak için girişimcilik odaklı dönüşüm sürecine katkıda bulunmaktır. Bu hedefe farklı alanlarda etkili projeler ve programlarla, özellikle 17-24 yaş arası potansiyel girişimcileri destekleyerek ulaşıyoruz.

Her gün büyük bir heyecan ve tutkuyla çalışarak, ülkemizde girişimciliğin önündeki engelleri kaldırmayı amaçlıyoruz. Üniversite öğrencileri ve mezunları için geniş bir network oluşturarak gençlere kapılar açıyoruz. Rol modelleriyle tanışma fırsatı sunarak gençlerin kendi hikayelerini oluşturmalarına ilham veriyoruz ve onları kişisel gelişimleri için destekliyoruz. 2014 yılından bu yana gençlik programlarımıza yaklaşık 600.000 başvuru aldık ve bugün 340 Alumni, 60 Fellow ve 100 Challenger ile büyük bir aileyiz.

Sen de bu ailenin bir parçası olmak, sorunlara çözüm üretmek, girişimcilik kültürünü geliştirmek ve toplumsal etki yaratmak istersen, bize katıl!

Son Başvuru Tarihi: 23 Haziran 2024

Girişimcilik Vakfı Fellow ve Challenger Programları | Ön Aşama Başvuru