Girişimcilik ekosistemine e-Founder ile farklı bir pencere açıyoruz!

girişimcilik etkinliği
dijital girişimcilik

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) ve Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) iş birliğinde düzenlenen ilk ve tek dijital girişimcilik etkinliği e-Founder bu sene 28-29 Kasım tarihlerinde online olarak gerçekleşecek. Peki e-Founder’da seni neler bekliyor?

 

Girişimcilik ekosisteminde birbirinden farklı maceralara sahip seçkin insanlarla bir araya gelerek; günlük hayatının her alanında yer edinmiş girişimciliği keşfedecek, bir girişimcinin hayatını nasıl geçirdiğini öğrenecek, hem de dijital girişimcilik alanına dair güncel konulara farklı bakış açıları yakalayacaksın.

 

Alanında öncü partnerlerimizin interaktif bir biçimde yapacağı atölye çalışmalarına katılarak girişimcilik ekosistemine bir adım daha yaklaşacak ve deneyimlediklerinle günlük hayatını şekillendirebileceksin.

 

Etkinlik anında farklı birçok kişiyle bir arada bulunarak; eğer arıyorsan takım arkadaşını bulabilecek ve yakında açılacak olan yarışma başvurularına geç kalmadan kayıt olabileceksin.

 

Sen de e-Founder ile girişimcilik ekosisteminde kendini bulmak, unutulmayacak deneyimler yaşamak, girişimci adayları ile buluşmak istiyorsan bit.ly/ef2020kayit linkinden yerini ayırtmayı unutma!