Giresun 2015 Bu Benim Eserim Projesi

İL ÇALIŞMA GRUBU TARAFINDAN BÖLGE ÇALIŞMA GRUBUNA GÖNDERİLMESİ ( UYGUN BULUNAN ONAYLANAN ) PROJELER

SIRA NO İLİ İLÇESİ OKULU OKUL ADRESİ PROJE ALANI PROJE NO PROJE ADI 1. ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI 2. ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI PROJE DANIŞMANI ÖĞRETMEN
1 GİRESUN DERELİ Şehit Yüzbaşı İsmail Hakkı Öztopal Ortaokulu BAHÇELİ MAH. MATEMATİK 2014004098 AĞIRLIK İLE ALAN ÖLÇÜMÜ SAMED AYDIN PINAR PALA
2 GİRESUN ALUCRA Fatih Ortaokulu FATİH ORTAOKULU MATEMATİK 2014001593 PRATIK BASAMAK HESABI RABIA SULTAN HANIM AVCI NURAL ÖKDEM
3 GİRESUN ALUCRA Fatih Ortaokulu FATİH ORTAOKULU MATEMATİK 2014001627 DIK KENARLAR TEK MI ÇIFT MI? FURKAN DÜZEN NURAL ÖKDEM
4 GİRESUN GÖRELE Görele Ortaokulu
Görele Ortaokulu 28800 Mebus Şevketbey Cad.Şehitlik Yanı
Görele/Giresun MATEMATİK 2014003597 BINOMPASCAL ZEYNEP CINBAT ADEM TOPAL
5 GİRESUN BULANCAK Bulancak İmam Hatip Ortaokulu İhsaniye Mah. Cemal Gürsel Cad. No:286 Bulancak Giresun MATEMATİK 2014002700 PASCAL ÜÇGENİNDE FARKLI BİR ÖRÜNTÜ MERYEM KISA GÖKHAN HENDEN
6 GİRESUN DERELİ Şehit Yüzbaşı İsmail Hakkı Öztopal Ortaokulu BAHÇELİ MAH. MATEMATİK 2014003394 LAZERLİ DAVUTMETRE DAVUT GELDİ CENGİZ AK
7 GİRESUN BULANCAK Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu İhsaniye Mah. Acısu Cd.Okay sk. Bulancak/Giresun MATEMATİK 2014002705 ÜÇ BOYUTLU RENKLİ DANS FATMA YÜKSEL ENGİN USTA
8 GİRESUN PİRAZİZ Ömer Hekim Ortaokulu
Maden Mah.Ordu Giresun Karayolu üzeri No:136
Piraziz/Giresun BİYOLOJİ 2014002862 PROJENIN ADI: DÜNYAYI TEHDIT EDEN SALGIN: EBOLA PINAR ÇAVUŞ BETÜL BOZDOĞAN
9 GİRESUN MERKEZ Gedikkaya Ortaokulu Gedikkaya Mah. Mercan Sok. No:8 GİRESUN MATEMATİK 2014004484 MATEMATİĞİ KOLAYLAŞTIMAK ELİMİZDE BEYZA TEKİR ZUHAL EFENDİOĞLU EROL
10 GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR Şebinkarahisar İmam Hatip Ortaokulu Kızılca Mahallesi Fatih Caddesi No:3 Şebinkarahisar/GİRESUN MATEMATİK 2014000143 KANDIRMA BENİ SERHAT YAVUZ DERYA AYGÜN
11 GİRESUN TİREBOLU Tirebolu İmam Hatip Ortaokulu Demircili Mahallesi Tirebolu/Giresun FİZİK 2014004865 KABLOSUZ BAĞLANTI DAHA GÜÇLÜ TUNAHAN GÖKÇE MUSTAFA BÜLBÜL
12 GİRESUN DERELİ Şehit Yüzbaşı İsmail Hakkı Öztopal Ortaokulu BAHÇELİ MAH. MATEMATİK 2014001276 YAĞMUR DAMLASINDAKİ MATEMATİKSEL SANAT GÜLHATUN BAYTEMÜR GAZİ SARIKAYA
13 GİRESUN ESPİYE Atatürk Ortaokulu Cevdet Sunay Cad. Eğitim Sok.No 20 Espiye/Giresun MATEMATİK 2014004087 KÜPÜN İÇİNDEKİ KÜP SAYISI AHMET KAHRAMAN EMRE ALTINOK
14 GİRESUN MERKEZ Gedikkaya Ortaokulu Gedikkaya Mah. Mercan Sok. No:8 GİRESUN MATEMATİK 2014004183 ÖZEL ÜÇGENLERDE BİR GİZEM Mİ VAR? ESRA ÇALCALI NURGÜL UZUN GÜNAL
15 GİRESUN MERKEZ GİRESUN ÖZEL ÇAĞRI ORTAOKULU KAVAKLAR MAH. KAMBERLİ SOK. NO:45 MERKEZ/GİRESUN MATEMATİK 2014001452 İKİ SANİYEDE BÖL 9?A BORAN OCAK HATICE TAMYÜREK
16 GİRESUN MERKEZ Çaldağ Şehit Üsteğmen Adnan Bahat Ortaokulu
ÇALDAĞ BELDESİ MELİKLİ MAHALLESİ ÇEŞMEYANI SOKAK NO:4
MERKEZ/GİRESUN FİZİK 2014004968 FİDANRAKTÖR SEHERAŞUK KÜBRA YALÇIN
17 GİRESUN TİREBOLU Karakaya Ortaokulu Karakaya Ortaokulu Yukarıortacami Köyü / TİREBOLU BİYOLOJİ 2014002910 CİĞERLERİN KARAYEMİŞLE NEFES ALSIN MUHAMMED ALI YAMAK ONUR CEYLAN
18 GİRESUN ESPİYE Süleyman Demirel Ortaokulu ÇAM MAH.SÜLEYMAN DEMİREL CAD.NO:9/1 ESPİYE FİZİK 2014004832 YAYLI VE FRENLİ ASANSÖR İBRAHIM TURAN KILIÇ HÜSEYİN TURAN
19 GİRESUN DERELİ Şehit Yüzbaşı İsmail Hakkı Öztopal Ortaokulu BAHÇELİ MAH. MATEMATİK 2014000891 BHASKAREDE PİSAGOR EMİNE NUR ŞİMŞEK CENGİZ AK
20 GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İstiklal Ortaokulu KIZILCA MAH.ESKİ TERMİNAL KARŞISI NO:3 MATEMATİK 2014004749 DÜZGÜN ÇOKGENLER ARASINDAKİ İLİŞKİ DOĞUKAN ÖZTAŞ MERVE OKAY
21 GİRESUN MERKEZ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ÇINARLAR MAH.ŞEHİTLER CAD.NO:12 MATEMATİK 2014000747 FINDIKİ TAKVİM EYLÜL UMAY TOKAÇ ALTUĞ KALYONCU
22 GİRESUN ALUCRA Fatih Ortaokulu FATİH ORTAOKULU MATEMATİK 2014002265 ALTIN ÜÇGENDEKI SIR YUNUS EMRE MUTLU SONGÜL KAFA
23 GİRESUN DERELİ Şehit Yüzbaşı İsmail Hakkı Öztopal Ortaokulu BAHÇELİ MAH. MATEMATİK 2014003498 DIK ÜÇGENDE ARDIŞIK TAMKARELER TOPLAMI DERYA URHAN CENGİZ AK
24 GİRESUN MERKEZ Gedikkaya Ortaokulu Gedikkaya Mah. Mercan Sok. No:8 GİRESUN KİMYA 2014009541 ALTINİZADE MUSTAFA GÜNAYDIN ZAFER KÜLEKÇİ
25 GİRESUN EYNESİL Eynesil Anadolu İmam Hatip Lisesi
GÜMÜŞÇAY MAH. MEHMET SOMUNCUOĞLU CADDE NO:1
PK:28850 EYNESİL/GİRESUN FİZİK 2014002529 BU BENİM YOLUM AHMET FATİH KÖSE EBRU ERDEM
26 GİRESUN ALUCRA Fatih Ortaokulu FATİH ORTAOKULU MATEMATİK 2014002255 PERMÜNOTA KEMAL MERT METINYURT SONGÜL KAFA
27 GİRESUN BULANCAK Güzelyalı Ortaokulu GÜZELYALI MAH.LİMAN CAD. NO:36 BULANCAK GİRESUN MATEMATİK 2014008898 ÇOKGENLERDE BENZERLİK İLİŞKİLERİ HÜLYA ÖZDEMİR HACER BODUR
28 GİRESUN MERKEZ Kayadibi Ortaokulu FİZİK 2014005258 EV GELEN SUYUMUZDAN ELEKTRIK ELDE EDELIM EMIRHAN BAŞARAN ENİS CANİKLİ
29 GİRESUN MERKEZ Teyyaredüzü Ortaokulu Teyyaredüzü Mah.Bahtiyar Aydın Cad. No: 23 Giresun MATEMATİK 2014008048 11 ILE FARKLI BÖLÜYORUM NUH YIĞIT CEYLAN NEŞE MELİKOĞLU
30 GİRESUN MERKEZ Kayadibi Ortaokulu FİZİK 2014005284 EV YAPIMI YENILENEBILIR YANGIN SÖNDÜRÜCÜ SEHER IŞIK LEVENT SEVİNÇ
31 GİRESUN MERKEZ Teyyaredüzü Ortaokulu Teyyaredüzü Mah.Bahtiyar Aydın Cad. No: 23 Giresun BİYOLOJİ 2014007704 MELİSA İLE RAHAT UYKULAR İPEK ÇANDIR EROL KAYIN
32 GİRESUN BULANCAK Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu İhsaniye Mah. Acısu Cd.Okay sk. Bulancak/Giresun MATEMATİK 2014008548 11 İLE BÖLÜNEBİLMEDE KALAN ASLI YILDIRIM İSHAK DURKAN
33 GİRESUN KEŞAP ÖZEL YAVUZ ORTAOKULU UZUNCA KUM MEVKİİ KEŞAP GİRESUN MATEMATİK 2014005045 ŞİFREMİ BUL ZÜMRA BIÇAKCI AYŞE DERELİ
34 GİRESUN TİREBOLU Arslancık Ortaokulu ARSLANCIK KÖYÜ TİREBOLU MATEMATİK 2014009749 ÜÇ-TOP BAHAR BAYRAK AHMET KÜÇÜKHASAN
35 GİRESUN MERKEZ Aksu Seka Ortaokulu Aksu Mah.Fabrika Cad.No:158 Giresun MATEMATİK 2014006035 OKULUMUZUN BAHÇESINDEKI İÇ TERSLIK MELISA KEMALOĞLU HARUN UYGUN
36 GİRESUN DERELİ Dereli Anadolu İmam Hatip Lisesi
KUŞLUHAN MAH. KAZIM KARABEKİR SOKAK NO:4 PK:28950
DERELİ/GİRESUN BİYOLOJİ 2014006464 KÜL MÜ KİREÇ Mİ ? FATMA NUR OK FATMA TÜRKMENOĞLU
37 GİRESUN ESPİYE Atatürk Ortaokulu Cevdet Sunay Cad. Eğitim Sok.No 20 Espiye/Giresun MATEMATİK 2014006228 ALTIN KÖK DEMIRCAN KILIÇ EMRE ALTINOK
38 GİRESUN GÜCE Zübeyde Hanım Yatılı Bölge Ortaokulu MERKEZ MAHALLE MATEMATİK 2014009415 SONUN 2 VEYA 8 İSE KARENİ KOLAY BULURUM DIDAR EFSUN KILIÇ BÜŞRA ALPHAYTA
39 GİRESUN BULANCAK Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu İhsaniye Mah. Acısu Cd.Okay sk. Bulancak/Giresun KİMYA 2014009468 KAYUNUN HAL DEĞIŞIM EVI YUNUS EMRE AŞIKOĞLU AZİZ KARADENİZ
40 GİRESUN BULANCAK Gazi Ortaokulu İhsaniye Mah. İbrahim Erener Sk. No:20 Bulancak/GİRESUN MATEMATİK 2014005709 EK TRAFİK IŞIKLARI HİLAL BULDUK MEHMETALİ YILMAZ
41 GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR Şebinkarahisar Yatılı Bölge Ortaokulu
AVUTMUŞ MAHALLESİ KÖPRÜBAŞI MEVKİİ ŞEBİNKARAHİSAR
GİRESUN BİYOLOJİ 2014005730 ÇABUK BÜYÜTEN SERA TUĞÇE COŞGUN SELİME SEYMEN
42 GİRESUN DERELİ Kurtulmuş Ortaokulu Kurtulmuş Köyü-Dereli/GİRESUN FİZİK 2014007625 DOLUNAY TASARRUF SAĞLAR EMRE YÜCEL KAYİŞ İSMAİL CAN SERDAROĞLU
43 GİRESUN DERELİ Kurtulmuş Ortaokulu Kurtulmuş Köyü-Dereli/GİRESUN FİZİK 2014007630 AKAN KIR DEĞIL TOPRAKTI EMIRHAN YAVUZ İSMAİL CAN SERDAROĞLU
İL ÇALIŞMA GRUBU TARAFINDAN BÖLGE ÇALIŞMA GRUBUNA GÖNDERİLMESİ ( UYGUN BULUNAN ONAYLANAN ) PROJELER
44 GİRESUN MERKEZ Teyyaredüzü Ortaokulu Teyyaredüzü Mah.Bahtiyar Aydın Cad. No: 23 Giresun MATEMATİK 2014008133 KARESEL SAYILARIN ARDIŞIĞINI BULUYORUM MUHLIS EKINCI NEŞE MELİKOĞLU
45 GİRESUN MERKEZ Cumhuriyet Ortaokulu KAPU MAH. FEVZİ PAŞA CAD. NO.16 FİZİK 2014006385 DOĞAYI KORUYALIM,YAKITI AZ YAKALIM BEYZA APAYDIN HALİL KADİR ÖNDER
46 GİRESUN MERKEZ Cumhuriyet Ortaokulu KAPU MAH. FEVZİ PAŞA CAD. NO.16 KİMYA 2014006285 HANGİ BETON DAHA SERT ÇAĞRI GEMİCİOĞLU RAHİME KARAOSMAN
47 GİRESUN MERKEZ Giresun Bilim Ve Sanat Merkezi KAVAKLAR M. ŞEHİTLER C. NO:23/A BİYOLOJİ 2014005457 ÇIRPAÇ ILE YÜZELIM SELINAY ELVERMIŞ ZENNURE ABDÜSSELAM
48 GİRESUN MERKEZ Giresun Bilim Ve Sanat Merkezi KAVAKLAR M. ŞEHİTLER C. NO:23/A FİZİK 2014005461 FINDIĞI YAĞIŞSAVAR ILE KORUYALIM ULAŞ ARSLAN ZENNURE ABDÜSSELAM
49 GİRESUN MERKEZ Giresun Bilim Ve Sanat Merkezi KAVAKLAR M. ŞEHİTLER C. NO:23/A FİZİK 2014005465 YUPPII! UÇUYORUZ. ASUMAN ÜÇÜNCÜ ZENNURE ABDÜSSELAM
50 GİRESUN MERKEZ Mithatpaşa Ortaokulu Gemilerçekeği Mah. Bakican Sok.No:1 Giresun KİMYA 2014009551 FINDIK DOSTU PİRİNÇ KARDELEN ÇALCALI NAZAN AKYOL İNÇ
51 GİRESUN MERKEZ Mithatpaşa Ortaokulu Gemilerçekeği Mah. Bakican Sok.No:1 Giresun BİYOLOJİ 2014009649 TASARRUFLU AMPUL İLE ÖMRÜNÜZDEN TASARRUF YAPMAYIN BUKET BEKÇİ NAZAN AKYOL İNÇ
52 GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İstiklal Ortaokulu KIZILCA MAH.ESKİ TERMİNAL KARŞISI NO:3 FİZİK 2014009999 ENGELLİ MUSLUĞU NURSENA ŞENYUVA ERGÜN AĞGÜL
53 GİRESUN DERELİ Dereli Anadolu İmam Hatip Lisesi
KUŞLUHAN MAH. KAZIM KARABEKİR SOKAK NO:4 PK:28950
DERELİ/GİRESUN BİYOLOJİ 2014006324
TARIM ZARARLISI LARVALARLA EKOLOJİK VE EKONOMİK
MÜCADELE SULTAN YARAMIŞ FATMA TÜRKMENOĞLU
54 GİRESUN MERKEZ Mithatpaşa Ortaokulu Gemilerçekeği Mah. Bakican Sok.No:1 Giresun MATEMATİK 2014018208 DAIRESEL CISIMLERI ALTIGEN PAKETLEME ARİFE KÖSE YEŞİM ÇAKMAK
55 GİRESUN DERELİ Dereli Anadolu İmam Hatip Lisesi
KUŞLUHAN MAH. KAZIM KARABEKİR SOKAK NO:4 PK:28950
DERELİ/GİRESUN BİYOLOJİ 2014006754 CEPTEKİ TEHLİKE !! SEVGİ YILMAZ FATMA TÜRKMENOĞLU
56 GİRESUN TİREBOLU Arslancık Ortaokulu ARSLANCIK KÖYÜ TİREBOLU MATEMATİK 2014009734 BÖL-TOPLAMA ÖZNUR KARATAŞ AHMET KÜÇÜKHASAN
57 GİRESUN MERKEZ Mithatpaşa Ortaokulu Gemilerçekeği Mah. Bakican Sok.No:1 Giresun FİZİK 2014009641
PARALEL AYNALARDA GÖRÜNTÜLER ARASINDAKİ UZAKLIĞI
DENKLEMLE BULMA VE UZAKLIK HESAPLAMA İLAYDA KELEŞ NAZAN AKYOL İNÇ
58 GİRESUN ESPİYE Atatürk Ortaokulu Cevdet Sunay Cad. Eğitim Sok.No 20 Espiye/Giresun MATEMATİK 2014005840 NEGATIF ORAN TALIP KILIÇ EMRE ALTINOK
59 GİRESUN DERELİ Şehit Yüzbaşı İsmail Hakkı Öztopal Ortaokulu BAHÇELİ MAH. MATEMATİK 2014010791 SULU PASCAL BAĞINTISI İSPATI GAMZE NUR AKBAŞ EMİNE DUMLU
60 GİRESUN GÜCE Kuluncak Ortaokulu Kuluncak Köyü.Güce/GİRESUN KİMYA 2014010408 PORTATİF TUZLAMA ARACI NUH MEMİŞ TAMER ÇETİN
61 GİRESUN MERKEZ Teyyaredüzü Ortaokulu Teyyaredüzü Mah.Bahtiyar Aydın Cad. No: 23 Giresun MATEMATİK 2014010732 TABANI AYNI ÜSSÜ ARDIŞIK SAYILARIN TOPLAMI SEBAHAT NUR KIDIL NEŞE MELİKOĞLU
62 GİRESUN MERKEZ Giresun Bilim Ve Sanat Merkezi KAVAKLAR M. ŞEHİTLER C. NO:23/A MATEMATİK 2014012791 ŞEREF KÖPRÜSÜ ŞEREF GÖKTÜRK CUMA ALTUNSOY
63 GİRESUN YAĞLIDERE Merkez Ortaokulu BÜK MAH. YAĞLIDERE GİRESUN KİMYA 2014011772 DERZ-İ YUMURTA ESRA KÜTÜK GÜLŞEN KOCAOĞLU
64 GİRESUN MERKEZ Çıtlakkale İmam Hatip Ortaokulu Çıtlakkale Mah. Petek Sk. No:25 Merkez/GİRESUN MATEMATİK 2014014525 BASBARDAK FEYZA ŞAHİN LALEHAN TUTKUN
65 GİRESUN MERKEZ Mithatpaşa Ortaokulu Gemilerçekeği Mah. Bakican Sok.No:1 Giresun BİYOLOJİ 2014012630 TOPRAKSIZ TARIMA ALTERNATİF NEŞE ÖZDAŞ YASEMİN YILMAZ AKSAKAL
66 GİRESUN MERKEZ Mithatpaşa Ortaokulu Gemilerçekeği Mah. Bakican Sok.No:1 Giresun KİMYA 2014013488 İLAÇLARLA GELEN TEHLİKE ZEYNEP YAREN AYDOĞDU NURSAL DUMAN AŞAR
67 GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR Şebinkarahisar Yatılı Bölge Ortaokulu
AVUTMUŞ MAHALLESİ KÖPRÜBAŞI MEVKİİ ŞEBİNKARAHİSAR
GİRESUN KİMYA 2014014431 ALTIN AYRIŞTIRIYORUM DURAN KAAN KARATAŞ SELİME SEYMEN
68 GİRESUN MERKEZ Mustafa Kemal Ortaokulu NİZAMİYE MAHALLESİ YOLASIĞMAZ SOKAK NO:3 KİMYA 2014015070 KİRAZ ÇİVİDİNDEN SUNTA YONCAGÜL SÜRAL HACI BEKİR YILMAZ
69 GİRESUN YAĞLIDERE Merkez Ortaokulu BÜK MAH. YAĞLIDERE GİRESUN FİZİK 2014011789 GÜNEŞ BIZI SERINLETSIN ŞULE KÜPÜÇ GÜLŞEN KOCAOĞLU
70 GİRESUN MERKEZ Mustafa Kemal Ortaokulu NİZAMİYE MAHALLESİ YOLASIĞMAZ SOKAK NO:3 KİMYA 2014011490 NAR KABUĞUYLA GELEN LEZZET SEMİNE BEKTAŞ HACI BEKİR YILMAZ
71 GİRESUN PİRAZİZ Gökçeali Emir Yücel Ortaokulu Gökçeali Köyü Piraziz/GİRESUN BİYOLOJİ 2014011750 KABAK SUYU İLE DOĞAL MAYALANMA GİZEM DERELİ ARZU GÜNDEMİR
72 GİRESUN MERKEZ Gedikkaya Ortaokulu Gedikkaya Mah. Mercan Sok. No:8 GİRESUN FİZİK 2014012500 KILCAL TEMİZLİK ŞEYMA TÜRKMEN ZAFER KÜLEKÇİ
73 GİRESUN MERKEZ Çıtlakkale İmam Hatip Ortaokulu Çıtlakkale Mah. Petek Sk. No:25 Merkez/GİRESUN FİZİK 2014012688 YÜRÜYEN MERDİVENLE AYDINLATMA ÖMER FARUK CÖMERT FİGEN GÜVEN
74 GİRESUN GÖRELE Hasan Ali Yücel Ortaokulu SOĞUKSU MAHALLESİ SAHİL CAD.-GÖRELE BİYOLOJİ 2014011119 NANE EKTİM DİBİNE BÖCEK GİTTİ EVİNE MİRAÇ BERK YILMAZ SELÇUK ALTUN
75 GİRESUN MERKEZ Aksu Seka Ortaokulu Aksu Mah.Fabrika Cad.No:158 Giresun MATEMATİK 2014012799 HANGİ ÇOKGENLE SÜSLEME YAPABİLİRİM AHMET ÖZTÜRK SERPİL SAVAŞ
76 GİRESUN MERKEZ Mustafa Kemal Ortaokulu NİZAMİYE MAHALLESİ YOLASIĞMAZ SOKAK NO:3 KİMYA 2014014893 LİMON KABUĞUYLA KEK KALIBI AYSEGÜL ÖZGAN MUSA SARI
77 GİRESUN MERKEZ Cumhuriyet Ortaokulu KAPU MAH. FEVZİ PAŞA CAD. NO.16 MATEMATİK 2014011748 ON BIR IN ÜSLERI ZEYNEP YAREN CEYLAN ERHAN YILMAZOK
78 GİRESUN MERKEZ Mithatpaşa Ortaokulu Gemilerçekeği Mah. Bakican Sok.No:1 Giresun FİZİK 2014012548 OCULUS TAHTA ÖZGÜR REYHAN ALİ NİHAT FIRAT
79 GİRESUN TİREBOLU Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
Demirci Mahallesi Şehit Halill Doboğlu Sokak No:29
TİREBOLU/GİRESUN MATEMATİK 2014013250 SELİNAYIN ÖRÜNTÜLÜ KRİPTOLOJİSİ SELİNAY ATACAN ESRA BİRİNCİ
80 GİRESUN MERKEZ Mustafa Kemal Ortaokulu NİZAMİYE MAHALLESİ YOLASIĞMAZ SOKAK NO:3 MATEMATİK 2014013244 İKILI TOPLA – ÇARP BILGE DENIZ TOPAL KÖKSAL AYDIN
81 GİRESUN MERKEZ Kanuni Ortaokulu Hacısiyam Mahallesi Kanuni Sokak No:4 Giresun MATEMATİK 2014024637 AÇILI OTOPARK EFE BARAN KALAYCI FİKRETCAN GÜÇ
82 GİRESUN MERKEZ Çıtlakkale Ortaokulu Çıtlakkale Mah.Petek Sok. BİYOLOJİ 2014010139 FINDIĞI ZARI İLE YE KANSERİ ÖNLE GÖKAY BÜLBÜL SEMRA BODUR
83 GİRESUN MERKEZ Mithatpaşa Ortaokulu Gemilerçekeği Mah. Bakican Sok.No:1 Giresun MATEMATİK 2014018437 TRIBONACCI VE ORAN ELİF RANA BİŞGİN EDA SIRADAĞ AYDIN
84 GİRESUN KEŞAP ÖZEL YAVUZ ORTAOKULU UZUNCA KUM MEVKİİ KEŞAP GİRESUN MATEMATİK 2014018145 KÜÇÜKLERİN KARESİNDEN BÜYÜKLERİN KARESİNE NEHİR YARAMAN AYŞE DERELİ
85 GİRESUN MERKEZ Giresun Bilim Ve Sanat Merkezi KAVAKLAR M. ŞEHİTLER C. NO:23/A BİYOLOJİ 2014017067
KURUMUMUZDA BULUNAN AKILLI TAHTALARDAKİ
MİKROORGANİZMA FLORASININ ARAŞTIRILMASI DOĞAN KILIÇ HALİL İBRAHİM ALICI
86 GİRESUN MERKEZ Mithatpaşa Ortaokulu Gemilerçekeği Mah. Bakican Sok.No:1 Giresun MATEMATİK 2014018350 DİK KENARI BUL PİSAGORU UNUTMA HAYRUNNISA KILIÇ YEŞİM ÇAKMAK
87 GİRESUN MERKEZ Çıtlakkale Ortaokulu Çıtlakkale Mah.Petek Sok. FİZİK 2014016021 ISI TUT YAVAŞLAT RÜMEYSA AHSEN ÇİÇEK VOLKAN GÜRKÖK
88 GİRESUN MERKEZ Kanuni Ortaokulu Hacısiyam Mahallesi Kanuni Sokak No:4 Giresun MATEMATİK 2014019641 ZARLI MANGALA İLE ÇARPIM TABLOSU SILA KÖSE FİKRETCAN GÜÇ
89 GİRESUN TİREBOLU Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
Demirci Mahallesi Şehit Halill Doboğlu Sokak No:29
TİREBOLU/GİRESUN FİZİK 2014017010 BALIK VE KURŞUN CIHAN KAYA FATİH YAY
90 GİRESUN MERKEZ GİRESUN ÖZEL ÇAĞRI ORTAOKULU KAVAKLAR MAH. KAMBERLİ SOK. NO:45 MERKEZ/GİRESUN MATEMATİK 2014018293 KAÇ DEĞIŞIK ÜÇGEN ÇIZEBILIRIM? YAĞMUR GÜRE HATICE TAMYÜREK
91 GİRESUN MERKEZ Mustafa Kemal Ortaokulu NİZAMİYE MAHALLESİ YOLASIĞMAZ SOKAK NO:3 FİZİK 2014017072 AYNALI GÜNEŞ KOLLEKTÖRÜ CANSU GÜNDÜZ CUMA ALTUNSOY
92 GİRESUN YAĞLIDERE Sınır Ortaokulu SINIR KÖYÜ YAĞLIDERE/GİRESUN MATEMATİK 2014019455 ARDARDA ÇARPALIM MUHAMMET ORTAK HATİCE KIR
93 GİRESUN MERKEZ Giresun Bilim Ve Sanat Merkezi KAVAKLAR M. ŞEHİTLER C. NO:23/A BİYOLOJİ 2014016903
ÖĞRENCİLERİN OKUL ÖNCESİ VE SONRASI EL FLORALARININ
KARŞILAŞTIRILMASI UĞUR HÜSEYIN ÇOBANOĞLU HALİL İBRAHİM ALICI
94 GİRESUN MERKEZ Kanuni Ortaokulu Hacısiyam Mahallesi Kanuni Sokak No:4 Giresun KİMYA 2014019331 YOLU VE SİZİ KORUYAN SULU YOL BUTONU EFSUN AKGÜN FİKRETCAN GÜÇ
95 GİRESUN GÜCE Yukarıboynuyoğun Ortaokulu Yukarıboynuyoğun Köyü MATEMATİK 2014019472 YAPTIM YAMUK OLDU ŞAHİN ÖZDEMİR ŞULE KAYA
96 GİRESUN MERKEZ Giresun Bilim Ve Sanat Merkezi KAVAKLAR M. ŞEHİTLER C. NO:23/A BİYOLOJİ 2014017245
ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNİN BULAŞICI HASTALIKLARLA İLGİLİ
BİLGİ DÜZEYLERİ HALIL TÜRKER EREN HALİL İBRAHİM ALICI
97 GİRESUN MERKEZ Giresun Bilim Ve Sanat Merkezi KAVAKLAR M. ŞEHİTLER C. NO:23/A MATEMATİK 2014016528 BİR NOKTANIN KOORDİNAT DÜZLEMDEKİ MARİFETLERİ BURCU SARITAŞ CUMA ALTUNSOY
98 GİRESUN GÖRELE Çavuşlu Ortaokulu Çavuşlu Ortaokulu/Görele/GİRESUN MATEMATİK 2014020441 TAM ÜÇ KAT KARE AYŞENUR SARI HANDAN KULEYİN
99 GİRESUN DOĞANKENT Doğankent Ortaokulu Sadaklı Mah. Okullar Cad. DOĞANKENT MATEMATİK 2014022168
ARABAMI NASIL PARK EDERİM? KOORDİNAT SİSTEMİNDEN
YARDIM ALALIM MUSTAFA ÖZTÜRK YAVUZ İSA AYGÜN
100 GİRESUN ÇAMOLUK Çamoluk İmam Hatip Ortaokulu Kurtuluş Mahallesi.Çaoluk merkez/GİRESUN MATEMATİK 2014020592 MEDYANLAMA SANATI SÜMEYYE TEPETAM NALAN ÖZKAYA
101 GİRESUN MERKEZ Mithatpaşa Ortaokulu Gemilerçekeği Mah. Bakican Sok.No:1 Giresun MATEMATİK 2014024754 RENKLERİN SAYILARLA İLİŞKİSİ ŞEYMA KENDİR YEŞİM ÇAKMAK
102 GİRESUN BULANCAK Büyükada Ortaokulu BÜYÜKADA KÖYÜ BULANCAK FİZİK 2014021582 KARŞINIZDA ÜNLÜ RESSAMLAR YERÇEKİMİ VE SARKAÇ MERVE BODUR TANSEL UYSAL
103 GİRESUN MERKEZ GÜRE ORTAOKULU Gaziler Mah. 157. Sok. No:26 Giresun/Merkez BİYOLOJİ 2014022781
GİRESUN İLİNDEKİ BİR ORTAKULDA ÖĞRENİM GÖREN
ÖĞRENCİLERİN KULAK HASTALIKLARI YAYGINLIĞI HAVVA NUR KARAKÖSE SON ARZU ŞEKER
104 GİRESUN ESPİYE Güzelyurt Ortaokulu Güzelyurt Köyü MATEMATİK 2014024119 İŞLEMLERİN İZİNDE ÜNZİLE AYDIN NALAN KARSLIOĞLU
105 GİRESUN TİREBOLU Kazım Karabekir Ortaokulu Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Tirebolu/Giresun MATEMATİK 2014023929 DEVLET KURUMLARI KAMPÜSÜ ÖZGE NUR AYDIN İLYAS AKÇAY
106 GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR Şebinkarahisar Yatılı Bölge Ortaokulu
AVUTMUŞ MAHALLESİ KÖPRÜBAŞI MEVKİİ ŞEBİNKARAHİSAR
GİRESUN MATEMATİK 2014024796 VERİMLİ OTOPARK BİLGE BÖLÜK SERCAN SERT
107 GİRESUN TİREBOLU Kazım Karabekir Ortaokulu Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Tirebolu/Giresun MATEMATİK 2014024855 ALTIN ABAJUR TELAT HANCI İLYAS AKÇAY
108 GİRESUN DOĞANKENT Doğankent Ortaokulu Sadaklı Mah. Okullar Cad. DOĞANKENT FİZİK 2014024383 ANTİSTATİK AYAKKABI BERKAN ERGÜN MUSTAFA KILIÇ
109 GİRESUN BULANCAK İstiklal Ortaokulu
SANAYİİ MAHALLESİ. ÇÖMLEKÇİ SOKAK NO:3
BULANCAK\GİRESUN MATEMATİK 2014021750 ENGELSİZ EKOK ALPEREN USLU KAAN RIDVAN GÜNAYDIN
110 GİRESUN TİREBOLU Kovanpınar Ortaokulu KOVANPINAR KÖYÜ TİREBOLU GİRESUN MATEMATİK 2014021811 TENEFFÜS VE MATEMATIK BURAK SAKAL BETÜL ÖZER
111 GİRESUN MERKEZ Mithatpaşa Ortaokulu Gemilerçekeği Mah. Bakican Sok.No:1 Giresun FİZİK 2014021826 DENİZMETRE MELEK ÇAYIR YASEMİN YILMAZ AKSAKAL
112 GİRESUN MERKEZ Yağmurca Ortaokulu Yağmurca köyü-GİRESUN MATEMATİK 2014022916 DIKARDIŞIK ÜÇGENLER BATUHAN AKKAYA ÖZGÜR BAŞARAN
113 GİRESUN MERKEZ GÜRE ORTAOKULU Gaziler Mah. 157. Sok. No:26 Giresun/Merkez BİYOLOJİ 2014022687
GİRESUN İLİNDEKİ BİR ORTAKULDA ÖĞRENİM GÖREN
ÖĞRENCİLERİN ALERJİK PREVALANSI MERVE DEMİRAL SON ARZU ŞEKER
114 GİRESUN MERKEZ Çıtlakkale Ortaokulu Çıtlakkale Mah.Petek Sok. MATEMATİK 2014031117 FAYANSMATİK HAZAR AYHAN KAMER TUNCER
115 GİRESUN YAĞLIDERE Merkez Ortaokulu BÜK MAH. YAĞLIDERE GİRESUN MATEMATİK 2014028907 DÜZGÜN ÇOKGENİMDE ÜÇGEN ÖZELLİKLERİ ALİ OSMAN ÇUKURLU FATMA KURUN
116 GİRESUN MERKEZ Mustafa Kemal Ortaokulu NİZAMİYE MAHALLESİ YOLASIĞMAZ SOKAK NO:3 MATEMATİK 2014028257 KURAL OTUZ ARTI DÖRT ÜLKÜ ÖZTAŞ MEHMET İHSAN AKYOL
117 GİRESUN MERKEZ Cumhuriyet Ortaokulu KAPU MAH. FEVZİ PAŞA CAD. NO.16 MATEMATİK 2014027021 SILANIN ARDIŞIKLARI ECE SILA KADIOĞLU TAYLAN ŞELECİ
118 GİRESUN MERKEZ Mithatpaşa Ortaokulu Gemilerçekeği Mah. Bakican Sok.No:1 Giresun KİMYA 2014031798 ÇOTANAK ZAMK BÜŞRA KILIÇARSLAN NURSAL DUMAN AŞAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.