GESS Türkiye

GESS Türkiye
19-21 EKİM 2017WOW İSTANBUL KONGRE MERKEZİ

Eğitim sektörünün dünyaca ünlü markası olan ve tüm katılımcı ve ziyaretçilerine sayısız imkanlar sunan GESS fuar ve konferansları serisi Dubai, Meksika ve Endonezya’nın ardından ilk kez Türkiye’de düzenleniyor.

GESS Turkey, Küresel Eğitim Malzemeleri ve Çözümleri 19-21 Ekim tarihlerinde WOW İstanbul Kongre Merkezi’nde T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü desteği ile İFO Fuarcılık tarafından FE Education iş birliğiyle gerçekleştiriliyor. Eğitim tedarikçileri ve çözüm sağlayacıların eğitim sektöründeki önemli karar alıcılara ulaşmalarını mümkün kılan GESS fuarları, GESS Turkey ile bu global markanın gücü ve uzmanlığıyla birlikte Türkiye’nin gelişen eğitim endüstrisine hizmet veriyor.

Kaliteli eğitim tüm toplumların ekonomik gelişiminde kilit bir rol oynar ve büyümeyi sağlayan kilit faktörlerden biridir. Okul yöneticileri, bakanlık yetkilileri, uzman konuşmacılar ve öğretmenlere kadar fark yaratan insanlarla yalnızca GESS Turkey’de bir araya gelebilirsiniz.

Kimler Ziyaret Etmeli?

GESS ziyaretçileri kamu ve özel sektörden gelmektedir ve bölgenin en etkili alıcıları, ziyaretçiler arasında yer almaktadır.

Tüm eğitim kurumları ve eğitim toplumunun tüm katmanlarından;okul müdürleri , dekanlar, bölüm & zümre başkanları, tedarik yöneticileri, ICT / ICT Ağ Teknisyenleri, öğretmen ve öğretim görevlileri, vakıf okulları mütevelli heyetleri, idari işler, ve pazarlama departmanları GESS Turkey fuar ziyaretçilerini oluşturacaktır.

GESS FUARLARI – MARKANIZ İÇİN KÜRESEL BİR SAHNE

10.yılına giren, dünya standartlarındaki GESS markası güçlenmeye devam etmektedir ve portföyündeki tüm fuarlar, eğitim piyasasının çok büyük gelişme kaydettiği, dünyanın stratejik olarak önemli bu bölgelerinde şirketin bir ağ kurabileceği, araştırma gerçekleştirebileceği ve kazancını arttırabileceği bir platform sunmaktadır.

İlk GESS Turkey fuarı 2017 yılında İstanbul’da gerçekleştirilecektir ve faaliyetleriniz için dünyanın stratejik olarak önemli olan bu bölgesinde eşsiz bir fırsat sunmaktadır. GESS markası sınıf ortamlarında eğitim-öğretim kalitesini arttırmaya yardım edebilecek olan çok sayıda ürün ve çözüm sunarak itibar kazanmıştır. Robotlardan dil öğrenimini çok daha kolay ve etkin hale getiren özel yapım programlara kadar GESS, öğretmenlerin daha iyi ders anlatmalarına ve öğrencilerin daha etkin bir şekilde öğrenmelerine yardım edecek olan pek çok uygulamanın tanıtımını gerçekleştirmiştir.

Kimler Katılmalı?

GESS fuarı tüm eğitim ürünlerini tedarik eden fuar katılımcılarına ve ve devlet kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır. GESS Turkey bölgedeki herhangi bir başka fuarda göremeyeceğiniz, yerel ve uluslararası tedarikçileri bir araya getirecektir.

Sergilenecek Ürünler:

STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik & Matematik)
Güzel sanatlar, El sanatları, Müzik ve Tasarım
Multimedya Teknolojisi/ AV Teknolojisi
Kitap/ Dergi/ Yayıncılık/ E-yayıncılık
Okul Yönetim Sistemleri
Öğretmen Eğitimleri
Eğitim Ortamı, Malzeme & Mobilyalar
Oyun Alanı & Çocuk Parkı & Spor Ekipmanları
Özel Eğitim & Rehabilitasyon
ICT – Bilişim Teknolojileri Donanımları
Mesleki Eğitim Ekipmanları & Kaynakları
Kamu Kurum Kuruluşları ve Dernekler
Yabancı Diller
Sanal / Arttırılmış Gerçeklik
Dijital & İnteraktif Teknoloji
Eğitici Oyuncaklar & Oyunlar
Robotik Teknolojisi
Kodlama
3 Boyutlu Baskı
Okul Kıyafetleri
Online / E-Öğrenme Kaynakları
Okul Hizmer ve Servisleri
Danışmanlık Firmaları
http://www.gess-turkey.com/tr

Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.