GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı

Eğitim Teknolojileri
Türkiye Eğitim Fuarı

Eğitim dünyasının teknoloji, bilgi ve ticaret platformu olacak olan GESS Türkiye, ayrıca GESS Global Konferans ve Workshop’larına da ev sahipliği yapacak.

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 26-28 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleşecek GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı üç yıl aradan sonra eğitim dünyasının ilk ve en büyük yüz yüze buluşması olacak.

Eğitim alanındaki tüm tedarikçileri çatısı altında buluşturmayı amaçlayan GESS Türkiye, sektörün nabzının tutulduğu, eğitim uzmanlarının en yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaları yerinde görebildiği, yurt içi ve yurt dışından profesyonel alıcılar, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle tedarikçilerin doğrudan bir araya geldiği büyük bir teknoloji, bilgi ve ticaret platformu olacaktır.

Eğitim alanındaki tüm tedarikçileri çatısı altında buluşturmayı amaçlayan GESS Türkiye 2022, sektörün nabzının tutulduğu, eğitim uzmanlarının en yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaları yerinde görebildiği, yurt içi ve yurt dışından profesyonel alıcılar, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle tedarikçilerin doğrudan bir araya geldiği büyük bir teknoloji, bilgi ve ticaret platformu olacaktır.

3 gün sürecek, yenilikçi içeriğiyle tüm kademelerden eğitimcilere hitap eden harika bir etkinlik!

Fark Yaratan Bir Eğitim Fuarı ve Konferanslar Dizisi

Dünyanın dört bir yanından bir araya gelecek olan endüstri liderlerinin ve her kademeden eğitimcinin vereceği konferansları ücretsiz olarak dinleyebilir, workshop’larına katılabilirsiniz. Ortak çalışmaya dayalı ve yenilikçi oturumları sayesinde öğrendiğiniz eğitim metotlarını hemen sınıflarınızda uygulamaya geçirebilirsiniz.

Size Özel Hazırlanmış İçerikler

GESS Türkiye eğitim sektöründen doğru kişilerle sürekli olarak fikir alışverişinde bulunarak en doğru ve en güncel içerikleri aynı çatı altında sunmaya hazırlanıyor.

Ayrıca GESS Türkiye Konferans’ında da yer alabilirsiniz! Öğrencilerinizi eğitime teşvik eden ilham verici yenilikleri duymak isteriz!

En Son Ürünleri ve Yenilikleri Keşfedin

Fuarımız global pazar liderlerinin canlı sunumlarının yanı sıra en yeni eğitim ürünlerini ve hizmetlerini ziyaretçilere sunacak. Dünya çapında tanınırlığa sahip eğitim fuarı ve konferanslarından biri olan GESS Türkiye tüm eğitim alanlarından 100’ü aşkın dünyaca ünlü eğitim markasının en iyi ve en yeni ürünlerine ev sahipliği yapacak.

Okul müdürlerinden tedarik müdürlerine, bölüm başkanlarından dekanlara, profesörlerden öğretmenlere kadar tüm seviyedeki eğitimciler için organize edilmiş olan GESS Türkiye’de herkes için bir şeyler var.

GESS Türkiye 2022 online davetiye kaydı